Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Coante’yi Ziyaret Etti

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Coante’yi Ziyaret Etti

Ürettiği yüksek teknoloji ve kaliteli ürünleri ile hem Türkiye’de hem de global pazar da ülke ekonomisine katkı sağlayan Coante, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ağırladı.

Ürettiği yüksek teknoloji ve kaliteli ürünleri ile hem Türkiye’de hem de global pazar da ülke ekonomisine katkı sağlayan Coante, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ağırladı. Coante Muğla fabrikasında gerçekleşen ziyarette Ermaş Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan ve Coante Quartz Surfaces Genel Müdürü Kenan Erdem hazır bulundu.

Bakan Varank Ar-Ge Faaliyetleri Hakkında Bilgi Aldı

Ermaş Madencilik bünyesinde kurulduğu 2017 yılından itibaren kurumsal yapısı, hızlı büyüme ivmesi ile kısa bir süre içinde sektörde önemli bir yere gelen Coante, gerçekleştirdiği üretimlerle ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank beraberindeki heyetle Coante’nin Muğla fabrikasındaki üretim tesisini gezdi. Ermaş Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan ve Coante Quartz Surfaces Genel Müdürü Kenan Erdem Bakan Varank’a Ar-Ge çalışmaları, inovasyon ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Üretim ve kapasite rakamları konusunda da bilgi alan Bakan Varank daha sonra üretim hattını gezdi. Sanayi Bakanı Varank’a üretilen ürünlerin ekonomik anlamda milli gelire katkısı ve ihracat rakamları hakkında da bilgi verildi.

syn-mustafa-varank-coante-gm-kenan-erdem-coante-ykb-mustafa-ercan2.jpgsyn-mustafa-varank-coante-gm-kenan-erdem-coante-ykb-mustafa-ercan.jpgsyn-mustafa-varank-coante-gm-kenan-erdem.jpgcoante-toplu.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.