MARMARİS'TE MHP’LİLERDEN ADIM ADIM 2023 TOPLANTISI

MARMARİS'TE MHP’LİLERDEN ADIM ADIM 2023 TOPLANTISI

Marmaris İlçesinde, 'Adım Adım 2023, İlçe-İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantısına katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, partisinin 53 yıldır yüce amaç uğruna çıktığı yoldan ve Atatürk'ün yolundan hiçbir zaman ayrılmadığını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin ‘Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ toplantısı bu defa Marmaris’te gerçekleştirildi. 5 yıldızlı Turban Yazıcı Otel’de bugün düzenlenen toplantıya, MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç’ın yanı sıra Muğla MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, MHP MYK üyeleri Serdar Soydan, Turhan Şener ve Oğuz Akar Fırat, MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci ve partililer katıldı. Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen İlçe Başkan Yardımcılarımız Mehmet Ayhan,İsmail Güleryüz, Erdal Kandemir, Ozan Saban, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yemliha Coşkun, Kazım Akgün, Y.Yönetim Kurulu üyesi Ferdi Öztekin, İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, Beldibi Mahalle Başkanı Sedat Kayhan ve yönetimi toplantıya iştirak etti.

Toplantıda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, CHP’yi ve 6+1 olarak nitelendirdiği Millet İttifakı’nı eleştirdi. MHP’nin dün olduğu gibi bugün de milli değerlere sahip çıktığını ifade eden Kılıç, şunları söyledi: “MHP, liderimiz Devlet Bahçeli ve öncesinde başbuğumuz Alparslan Türkeş’in önderliğinde 53 yıldır yüce amaç uğruna çıktığı yoldan hiçbir zaman ayrılmadı. MHP, Atatürk’ün yolundan hiçbir zaman ayrılmadı. Bugün de ‘Devlet Bahçeli’ demek, eşittir güven demektir. Devlet Bahçeli’nin her zaman için ‘önce ülkem ve milletim’ dediğini, asla kendisini ön plana çıkarmadığını ve bu ülke, bu vatan ve bu millet için, milletten aldığı güçle nasıl bir mücadele içinde olduğunu aziz milletimiz gayet iyi görüyor.Burada özellikle şunu ifade etmek istiyorum. Bizim, Atatürk ilke ve inkılaplarının peşinden giden, vatansever CHP seçmeniyle hiçbir sorunumuz yoktur. Bu, zaman zaman farklı platformlarda, farklı şekilde kitlelere aktarılmaya çalışılıyor. Sanki, Atatürk’ün savunuculuğunu yapan vatandaşlarla aramızda ciddi görüş ayrılığı varmış gibi ifade ediliyor.Ama asla bizim bu görüşteki CHP’lilerle bir farkımız ve sorunumuz yoktur. Biz, Haziran 2023 seçimlerinde, bu 6+1 birbirine benzemez ittifaka, CHP seçmenin gereken cevabı vereceğine eminiz.

“MUTABABAT METNİNDEN KRİZ VE KAOS ÇIKTI”

Konuşmasında, Millet İttifakı’nın mutabakat metnine değinen Kılıç, “28 Şubat’ta yapılan toplantı sonrasında görünmez ortak HDP ile 6+1 partinin genel başkanlarının imzaladığı ve yayınladığı 48 sayfalık mutabakat metninden, kriz ve kaos çıkmıştır. 48 sayfalık sözde güçlendirilmiş parlamenter sistemi anlatan metinde, bir kez Türk adı, Türk Milleti adı ve ifadesi, bir kez Atatürk adı geçmemiştir” dedi.

12.jpeg

123-001.jpeg

1.jpg

98.jpeg

2.jpg

whatsapp-image-2022-03-19-at-19-38-49-2-001.jpeg

whatsapp-image-2022-03-19-at-19-38-49.jpeg

whatsapp-image-2022-03-19-at-19-38-49-1-001.jpeg

whatsapp-image-2022-03-19-at-19-38-50-3.jpeg

whatsapp-image-2022-03-19-at-19-38-50-2.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.