Yılın en önemli yeniayı!

Yılın en önemli yeniayı!

Hayatında Yaratacağın Ufacık Kelebek Etkisiyle Yeniden Doğmaya Hazır mısın? Tüm Hayatını Büyüsüyle Alabora Edecek Mucize Enerjiyi Yaratma Vakti Geldi!

Yengeç burcunun 14 derecesinde, Sirius kavuşumla Yeniay!
06.07.2024
01:56:46
Güneş Sirius kavuşumu: 02:14:12
Ay kendi yönettiği burç Yengeçte
Güneş yengeçte
4. Evi yönetiyor
ASC: (yükselen) Boğa – yöneticisi Venüs Yengeçte
Mars; Yükselenin üstünde, atıfta bulunuyor.
Sirius gezegeni yengeçte hem yeni ay hem güneşle kavuşumda.
Satürn retro uyumlu açı ile destekliyor.
Hadi gel şimdi sana bu yeniayın hikayesini anlatayım: Hayat mücadelen göze görülemeyecek kadar küçükken ve daha hiçbir şey ve hiçbir kimliğin olmadan başladı. İlk yuvan ana rahminde tek başına büyüttün kendini ve dar alanda korkusuzca büyüttün varlığını. Tüm edenini tamamladın. Sonra sancılı bir süreçle dünyaya geldin doğdun hem de bunu tek başına başardın. İlk nefesi aldığında yepyeni bir dünyada en savunmasız halinle ben geldim dedin. Sonra anne sıcaklığı, aile olma, sevgiyle beslenme ve pamuklara sarılan sen korkusuzca adım attın cesurca duygularını ifade ettin. Şimdi inkâr edebilirsin olduğun ve yarattığın mucizeyi cesaretini ve özgüvenini. Kimse için feda etmedin kendini ve kimse için hayatından vazgeçmedin. Peki sora neden her şey değişti? Korkular adım atmana engel oldu, kendini değil başkalarını düşündün, cesaretin kırıldı ve yaralar aldın. Halbuki küçücük bebekken bile yaralamadan büyüttün anne karnında kendini. Ve şimdi tekrar doğma zamanın oluşunu hatırlayarak. Eski bir film izler gibi bak bir hayatına ve gülümseyerek izle geçmişi. Sonra hayallerini hatırla, çocukluğundaki gibi ayağa kalk ve yürümeye başla. Hayallerinin peşinden koş ve yeniden yarat kendini. Unutma sen gelecekten korkmayan, cesurca duygusunu yaşayan çocuk sendin. Ona güven çünkü o mucizeleri yaratan öz benliğin. Hayatta en önemli olan şey ait olma, aile olmak. Kendine sıcacık yuva kur, kalbinle ısıt alanını, bedeninle sağlamlaştır dünyanı. Hiç kimse senden daha değerli değil unutma ve yaşamak için sadece içindeki çocuğa ihtiyacın var. Büyürken düşe kalka büyüdün. Bazen dizin bazen elin kolun yaralandı. Yeri geldin oyuncağını kimseye vermemek için kavga ettin hatta istediklerin olsun diye herkese gereken haddi bildiren. Peki şimdi büyümen için illaki düşmen ve yara alman mı gerekiyor? böyle mi büyüyüp olgunlaşacağını sandın ve bu yüzden mi seni yaralamalarına izin verdin. Eğer cevabın ‘evet’ se artık buna son ver. Çünkü olgunlaşmak yaralanmakla değil, farkındalıkla, sınırlarını belirleyerek, hayır demeyi de bilerek, sevgin paylaşarak ama kendini feda etmeden olur. Eğer geçmişe takılacaksan aldığın yaralara değil, cesur ve ne istediğini bilen çocukluğuna sarıl. Bugün bir kâğıt kalem al ve bir sözleşme yap yeni hayatını tasarla ve geleceğe bambaşka güvenle adım at. Geçmiş ve eskiler sadece şarkılarda, anılarda ve resimlerde kalsın. Senin amacın yeni pırıl pırıl parlayan yeni anıları belirleme

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; ‘’ GERÇEK’’ Ev dediğin, insanın kalbinin attığı yerdir. Bu Yeniay, evinde ve ailede yeni başlangıçların kapısını aralıyor. İçsel huzuru bul, sevdiklerinle bağlarını derinleştir ve ruhunu besle. Çünkü ihtiyacın olan şey hayatta savaşmak değil, evinde dinlendirmek.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA: “GERÇEK sözlerin ve düşüncelerin, ruhunun GERÇEK kanatlarıdır.” Bu Yeniay, iletişimde yeni yollar açıyor. Duygularını özgürce ifade et, sevdiklerinle derin sohbetlere dal ve içsel bilgelik yolunda ilerle. Çıktığın yolculukta sadece güvendiğin dostlarını kat kervanına. Geçmişten getirdiklerindir senin gerçek dostların bunu unutma. ‘evet’ diyeceğin tekliflere hazırlıklı ol!

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
“GERÇEK zenginlik, sahip olduklarını fark etmek ve şükredebilmektir.” Bu Yeniay, maddi durumunu ve değerlerini yeniden değerlendirmeni sağlıyor. Kaynaklarını akıllıca yönet, kendine değer ver ve finansal özgürlüğüne adım at. Geleceğinin güvenli alanı, bugün yapacağın yatırımlar ve kapını çalan yeni aşklar!

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; “Kendini keşfetmek, dünyayı keşfetmektir.” Bu Yeniay, kişisel yenilenme zamanı. Geçmişi geride bırak, hayallerine sarıl ve yeniden yarat. Işığı en parlak olansın. Kimsenin ışığımı söndürmesine izin veriyorsun çünkü sınırlarını koymanın huzuru ile her alanda zenginlikle parlıyorsun.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN: “GERÇEK yolculuk, yeni manzaralar değil, yeni gözlerle bakmaktır.” - Bu Yeniay, içsel dünyanda derin bir dönüşüm başlatıyor. Meditasyon yap, iç sesini dinle ve ruhsal yolculuğuna adım at. Nasıl göründüğün değil, nasıl hissettiğine odaklan.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK: “GERÇEK Birlikten kuvvet doğar.” Bu Yeniay, sosyal çevreni ve hayallerini canlandırıyor. Yeni insanlarla tanış, hedeflerine odaklan ve topluluğunla büyü. Evrenin fısıltısını dinle. Zihninin labirentinden çıktığın bu günlerde evrenin sonsuz ihtimallerinin hayatında yaratacağı domino etkisini keyifle izle.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ: “GERÇEK başarı, hayatını dengeye getirdiğinde kalıcı konfor sağlar.” Bu Yeniay, kariyer ve toplumsal statü alanında parlıyor. Yeni hedefler belirle, profesyonel ilişkilerini güçlendir ve başarıya doğru cesur adımlar at. Zirve senin küçük bir adımını bekliyor. Hadi şimdi tam zamanı’

AKREP VE YÜKSELEN AKREP: “Bilgi, güçtür.” Bu Yeniay, macera ve öğrenme arzunu canlandırıyor. Yeni bir kursa katıl, seyahate çık veya farklı bir kültürü keşfet. Ruhunu besle. Sahip olduğun derinliğe ve sonsuzluğa koyduğun kısıtlamalar, ördüğün duvarlarını kaldır ve içindeki o sınırsız güce sarıl. Yerinde saymak yerine, dünyayı dolaş.

YAY VE YÜKSELEN YAY: “Değişim, hayatın yasasıdır.” Bu Yeniay, dönüşüm ve ortak kaynaklar alanında etkili. Maddi ve manevi olarak yenilen, derin bağlar kur ve içsel gücünü keşfet. Hayatında yeni bir oluşum var. Geçmişten gelen krizlerin, kazanca döndüğü günlerin geldi. Korkularından özgürleş ki gelecek de geçmişin kadar gerçek olsun.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK: “Sevgi, her şeyin başlangıcıdır.” Bu Yeniay, ilişkiler ve ortaklıklar alanında yeni başlangıçlar getiriyor. Sevdiklerinle bağlarını derinleştir, iş birliklerine açık ol ve birlikte büyüyün. ‘Evet’ dediğin anda tüm dünyan ‘biz’ olacak bunu unutma. Hayatın sorumluluğunu paylaşacağın ruh eşini kabul etmeye ve onunla yeni anılar yazmaya hazır mısın? Sana gelen her şey büyük aşkla geliyor.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA: “Sağlık, gerçek zenginliktir.” Bu Yeniay, sağlık ve günlük rutinlerinde yenilikler başlatıyor. Kendine iyi bak, sağlıklı alışkanlıklar edin ve beden-zihin dengesini sağla. Kendini mantıkla katılaştırmak yerine bir damla duyguyla yumuşatmak, sana dünyaları verecek. Hayatında istediğin zihinsel özgürlük detaylarda değil, bütünün ta kendisine!


BALIK VE YÜKSELEN BALIK: “Yaratıcılık, ruhun dansıdır.” Bu Yeniay, yaratıcılık ve romantizm alanında ışığını parlatıyor. Sanatsal projelere odaklan, aşkı kucakla ve hayallerine hayat ver. Bahtının tahtına oturduğun günleri kutlamaya başla! Küçük bir aşk hikayesi, minik bir çocukluk enerjisi tüm dünyanı ihtişama bırakacak. Hadi tacını tak ve otur tahtına, bahtın senin kanununla vuku bulsun.

Tabii size karışık geldiğinin farkındayım hemen anlatıyorum; evet 19 yılda bir gerçekleşen Mucize yeniden doğuş enerjisini yaşatacak bu kombinasyon. Ay kendi burcu Yengeçte yeni başlangıcı, doğumu, ilk nefes alışı, anneyi, sevgiyi, bağlılığı, bereketi ve en önemlisi kadını anlatır. Bu dönemde rotanızı hisleriniz belirliyor. Yengeç burcu nostaljiyle, geçmişle ve anılarla bağlantılıdır. Ait olma duygusu, aile, ev ve vatanseverlik ana vatanı temsil eder. Bağlılık, fanatiklik getirir. Bu dönemde eski arkadaşlarınız, kapanmamış, yarım kalmış, sonuçlanmamış ilişkiler için yeniden enerjisini yükseltir ve ilk heyecanla önünüze getiri. Çünkü Satürn ilişkilerden ders almanız, dönüşmeniz ve öğrenmeniz için sizi sıkı bir sınavdan geçirdi. Şimdi ödülünüzü alma zamanı. Unutulan, üstü tozlu defterlerin yeniden sayfa sayfa açılacağı günlerdeyiz. İlhan Şeşen’in şarkısında dediği gibi ‘ellerimde çiçekler, kapında sırılsıklam görürsen bir gün şaşırma’ dediği günler başladı. Artık dönüşerek ve kendinizi feda etmenden sevgiye birlik olma duygusu ve alınmış derslerin öğretisinde yeni maceraya atılma zamanı.
Bu dönem ev tadilatı, evinizde yenilik ve taşınma kararı alabilir, ev alabilir, aile olma duygusu artar, bağlar güçlenir. Ayrıca yuva kurmak, evlenmek ve aile olma kararı almanın da tam zamanı. Bu süreçte inancınız yüksek olsun ki hayallerinizi gerçekleştirin. Sınırlarınızı belirlemeyi öğreniyorsunuz. Bu dönem mülteci olayları, sınırlar, sular ve vatan severlik, milliyetçilik duyguları çok yüksek olur.

Astrolog
Işıl YIKILMAZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.