YENİ HAFTA BAŞLADI BURCUNUZ SİZE NE DİYOR?

YENİ HAFTA BAŞLADI BURCUNUZ SİZE NE DİYOR?

Yeni haftanın başlaması ile beraber, burçların hayatımıza olan etkileri ve gökyüzünden mesajlar Astroloji uzmanı Buket Orhan tarafından yorumlandı.

Koç ve yükselen koçlar

Güneşin aile -yuva yerleşim konularını aydınlatıyor. Ailevi sorunlarınızı daha net görüp çözümleyebilir küslükleri bitirebilirsiniz. Odak noktanız aile ve huzur olacak. Daha çok evde vakit geçirmek düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Ev alım/satım işleri ile uğraşabilirsiniz. Taşınmalar gündeminiz olabilir. Yakın çevre ile ilişkilerinizde daha aktif olacaksınız. Kısa seyahatler, Eğitim alma durumlarınız olabilir. Öğrenmeye istekli olacaksınız. İnternet üzerinden ticaret girişimine başlayabilir ya da bu işleriniz hız kazanabilir. Elektronik eşyalarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Araba alım/satım la uğraşabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden bir aşk gelebilir.

Boğa ve yükselen boğalar

Güneş eğitim, yakın çevre ,sosyal medya ,ticaret alanınızı aydınlatıyor. İş başvuruları, ticaret girişimleri için destekleniyorsunuz. Aşk ve para da çok şanslısınız. Hayatınız her anlamda düzene giriyor. İlişkilerde net kararlar vereceğiniz kader sel etkiler altında olduğunuz bir dönem. Para konularınız hızlanıcak gelirleriniz artacak yeni gelir kapıları açılabilir. Beklediğiniz alacaklarınızı hak edişlerinizi alabilirsiniz. Sağlık sorunlarınızla daha yakından ilgilenmelisiniz. Ruhsal ve bedensel olarak yorgun hissedebilirsiniz. Kıskançlık ve düşmanlıklara maruz kalabilirsiniz. Gökyüzü sizleri destekliyor her türlü zorluğun üstesinden geleceksiniz.

İkizler ve yükselen ikizler

Güneş para evinizi aydınlatıyor. Parasal konularda yeni bakış açıları yeni kaynaklar karşınıza çıkabilir. İş hayatınız da yenilikler yeni iş teklifleri var olan işinizde yükselme ve başarı sizinle. Hayatın her alanında destekleniyorsunuz. Odak noktanız güzellik, aşk kısmetiniz hayattan daha çok keyif alacaksınız. Sosyal çevrenizde yeni dostluklar edinebilir sanatsal faaliyetler ve yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Bazı dostlarla yolunuzu ayırabilirsiniz.

Yengeç ve yükselen yengeçler

Güneş burcunuza doğru ilerliyor öz değerleriniz, sevgi, aşk, iş her şey yoluna girmeye başlayacak. İç huzurun özüne dönmelisin hayatında düzenlemeler yapmak gözlemlemek için bir fırsat var önünüzde daha iyiye ve daha güçlü olmanızı hazırlayacak. Dur ve kendini dinle zaman ayır kendine gücünü topla. Arkamızdan dönen dedikoduları duyabilirsiniz. Merkür 12. Evinizde bir takım itiraflar gelebilir. Ev /aile/kariyer de bir takım sorunlar yaşıyor olabilirsin ama bunlar 21 Haziran ile beraber dönüşecek. Bu ay burcunuzda bir yeni ay olacak ve siz yeniden doğacaksınız.

Aslan ve yükselen aslanlar

Güneş le birlikte sağlık sorunlarınızı iş sorunlarınızı çözümleyebileceksiniz. Sosyal çevrenizde parıl parıl parlayacaksınız. Sosyal çevreniz genişleyebilir. Adınızı sosyal medya üzerinden duyurabilir yaptığınız işlerde ön planda olabilirsiniz. Aşk ve çocuklar ile ilgili konular dada çok şanslısınız. Daha çok evde vakit geçirmek oflaya puflaya davetlere organizasyonlara katılmak istemek dışında gayet iyisiniz. Şans oyunlarında şansınız açık ayrıca uluslararası iş, ilişkiler, ticaret, hukuksal konular dada başarı elde edebilirsiniz.

Başak ve yükselen başaklar

Güneş sosyal çevrenizi aydınlatacak. Hayaller, umutlar evinizde aşkı yakalayabilirsiniz. Aile büyüklerinle ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Biraz fazla sorumluluk alman gerekebilir. Kariyer de şanslı fırsatlar yakalayabilirsin. İş teklifleri alabilir, terfi edebilirsin. Kendi işini açabilirsin kariyer ve iş konularında şanslısın. Harcamalarınıza ve yatırımlara dikkat etmelisiniz. Mars 8. Evinizde ve chironla kavuştu kandırılma, dolandırılma olaylarına dikkat.

Terazi ve yükselen teraziler

Güneş kariyer evinize geçiyor kariyer hayatınızda yenilikler getirebilirsiniz. İşinizi büyütme tanıtma fırsatları yakalayabilirsiniz. Aile büyükleriyle olan sorunlar daha gözle görülür olabilir bunları çözümleme şansı yakalayabilirsiniz. Hukuki konular, eğitim, seyahat, vize/ pasaport işlemleri, sosyal medya işleriniz var ise şans sizden yana. İlişkilerinizde ve ortak işlerinizde, ortak gelir elde ettiğiniz konularda sakin yaklaşmaya özen göstermelisiniz mars hala karşıt burcunuz koçta ve ilişki evinizde

Akrep ve yükselen akrepler

Güneş seyahat evinize yerleşiyor. Hukuki konular, eğitim konuları çözümleyemediğiniz işler yoluna girmeye başlayacak. İkili ilişkilerde kadersel etkiler altındasınız ve şanslısınız ilişkide level atlayabilir sorunlu ilişkinizi bitirebilir aniden aşık olabilir kadersel eşinizle tanışabilirsiniz. Ödemeler, finans anlamında destekleniyorsunuz krediniz bitebilir ya da kredi desteği alabilirsiniz parasal konuları daha rahat çözebileceğiniz bir dönem. İş çevrenizde sıkıntılı durumlar yaşamamak için daha sakin ve anlayışlı davranmalısınız. Evcil hayvanlarınız var ise onların sağlığı ile ilgilenmek zorumda kalabilirsiniz ayrıca kendi sağlığınıza ve dinlenmeye özen gösterin.

Yay ve yükselen yaylar

Güneş finans evinizde maddi konularda yanlışlarınızı görebilirsiniz. Gelirlerinizi artması mümkün ödemeler konusunda çözüm odaklı olabilirsiniz. İkili ilişkiler de daha aktif olacaksınız. Daha girişken daha neşeli olabilirsiniz. Ortak işlerde, anlaşmalarda çok şanslısınız. Çalışma alanınızdan bir aşk başlangıcı yapma olasılığınız yüksek. Yeni bir iş yeni bir aşk kapıda olabilir. Çocuklarınız varsa onlarla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Onlarla olan durumlarda daha sakin uzlaşmacı ve şefkatli olmalısınız. Çocuklarla ilgili ekstra giderler çıkabilir. Spor sakatlanmalarına dikkat etmelisiniz. Hobilerinizle uğraşmak size iyi gelebilir. Spekülatif yatırımlar konusunda çok dikkatli olun

Oğlak ve yükselen oğlaklar

Güneş iş ve sağlık alanında yaşadığınız sorunlara çözümler üretebileceksiniz. İş alanınızda düzenlemeler yapabilirsiniz. Aşk ve çocuklar la ilgili konularda akılcı yaklaşımlar sağlam adımlar atacağınız bir dönem kararlarınız netleşiyor. Aşk alanında çok şanslısınız, çocuklarla ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bebek sahibi olabilirsiniz. Evden çalışma imkânı bulabilirsiniz. Hobilerinizden para kazanabilirsiniz. Aile büyükleri ile tartışmalardan kaçınmaya çalışmanız olaylara daha sakin yaklaşmanız sizler için önemli bir süre daha kariyer ve aile sorunları yerleşim sorunları

Kova ve yükselen kovalar

Güneş iş ve sağlık alanınızı aydınlatıyor. İş alanınızda yeni bakış açıları, yenilikler yaşayabilirsiniz. Aşk, çocuklar, hobiler alanınız da çok şanslı etkiler altındasınız aşık olabilir, bir bebek haberi alabilir, sosyal çevrenizde aranılan kişi olabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Aşk size sosyal çevrenizden gelebilir. Hobilerinizle uğraşabilir spora başlaya birsiniz. Çevreniz tarafından fark edileceksiniz. Yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz. İletişim, sosyal medya, elektronik eşyalara dikkat edin bir süre daha

Balık ve yükselen balıklar

Güneş aşk, çocuk, hobiler alanınıza doğru ilerliyor. Görmezden geldiğiniz konulara çözümler bulacaksınız. Aşk hayatınız canlanacak ve ne istediğinizi bileceksiniz. Ev/aile/yuva/yerleşim konularında çok şanslısınız. Yeni bir eve taşınabilir. Ev/emlak konuları alım/satım işleri ile ilgilenebilirsiniz. Evini yaşam alanını düzenlemek sizlere iyi gelecektir. Aile büyükleri ile olan sorunlar çözülecek miras konularınız varsa bunlar tatlıya bağlanabilir. Harcamalarınıza bir süre daha dikkat edin. Mars para evinizde size gereksiz harcamalar yaptırabilir. Yatırımlar konusun dada dikkatli olmanızda fayda var.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.