SATÜRN RETROSU GELİYOR NE YAPACAĞIZ? BURÇLARA ETKİSİ NASIL OLACAK?

SATÜRN RETROSU GELİYOR NE YAPACAĞIZ? BURÇLARA ETKİSİ NASIL OLACAK?

Astroloji uzmanı Buket Orhan Satürn retrosunda neler yap malıyız? bizleri nelerin beklediğini anlatıyor.

Satürn karmanın efendisi büyük kötücül olarak adlandırılır ama kötü olduğundan değil temsil ettiği konuların insanlara zorlu ve yüklü gelmesinden kaynaklanır. Mitolojisine bakarsak kronos olarak adlandırılır zamanı kontrol eder, disiplin ve ahlak kurallarını belirler, tarım ve hasat konusunda ise semboldür. Satürn olmazsa ne olurdu büyük bir kargaşa yaşardık. Kural yok disiplin yok sorumluluk yok.

Her 27 ya da 29.5 yılda bir Satürn doğduğunuz burca ve gökyüzündeki derecenize geri dönüş yapar ve yaklaşık bir burçta 2.5 yıl kadar kalır.

Öğretici bir gezegen olan Satürn hayatımız boyunca bize değişim ve ilerleme için pek çok fırsat sunar ve biz öğrenmemiz gerekeni öğrenene kadar aynı dersleri almaya devam ederiz. Yaşadığımız sorunlara aynı tepkileri verdikçe hayatımıza yine aynı sonuçları doğuracak olaylar ya da kişileri çekmeye devam ederiz.

Neden hep benim başıma geliyor dediğin yerde dur ve düşün, dersi iyi dinlememişsin demektir. Farklı insanlarla aynı deneyimleri yaşarsın

Satürn hayatımızdaki hatalardan ders almamız konusunda bize yardımcı olur ve biz doğrusunu öğrenene kadar bize defalarca aynı hataları yaptırır.

Satürn’ün kurallarına göre oynadığınızda işinizde terfi alabilir, romantik ilişkilerinizde mutluluğu bulabilir ya da hayatınızın hangi alanında başarı istiyorsanız ona ulaşabilirsiniz. Bu yüzden Satürn’ün verdiği görevleri ve yapılması gerekenler için adım atın.

Kişisel haritalarınızda Satürn hangi alanda ise o konularla ilgili sınanmalar yaşarız. Bazılarımız kendi sorumluluğunu bazıları aile olma sorumluluğunu bazıları çocuk sorumluluğu bazıları iş sorumluluğu evet bazılarımızda yaptığı hataların sorumluluğunu alacak hazır mısınız? 5 aylık Satürn retrosu geliyor astroloji bir farkındalıktır retro deyince korkuyorsunuz ama korkacak bir şey yok büyüyeceksin Kova burcunda olan bu retro ile insanlık sınavını verecek 5 Haziran 2022 de başlayıp 22.10.2022 de bitecek

Sağlam olmayan dayanıksız tüm bağlar kopacaktır. Kova özgürlüğüne düşkün hümanist bir burç Satürn burada kısıtlamalar yaşayacaktır. Bilim adına yeni buluşlar, yeni fikirler gündeme gelecektir. Doğa koruyucuları ön plana çıkacak. Dünya genelinde tarımın önemi daha fazla vurgulanacak.

Türkiye haritasında ise finans evinde 5 aylık süreç ülke açısından kısıtlayıcı ve zorlu geçebilir. Bankacılık sistemlerinde sıkıntılar, emekliler bu 5 aylık süreçte gündem olacak emeklilik ile ilgili açıklamalar da gelebilir. Ölüm oranlarında artış olabilir. Kömür ve maden ocakları, tarım alanlarında sıkıntılar ve kıtlık bilinci, kamu alanında sorunlar, dış borç konuları meşgul edecek önümüzdeki süreçte.

Sorumluluğu aldın mı? Önlem aldın mı? Kurallara uydun mu?

Sorunları ve engelleri önümüze koyacak hatalarımızı görüp değişmemiz için bir şans verecek

Koç ve yükselen koçlar

Hedefler hayaller evinde olmadı diye üzülme yeteri kadar sabır gösterip mücadele ettiysen ödül çok yakında

Boğa ve yükselen boğalar

Kariyerinde ön plana çıkabilirsin. İş kurabilir, iş değiştirebilirsin kararlı ol harekete geç

İkizler ve yükselen ikizler

Hayata bakışın düşünce yapın değişecek yarım bıraktığın eğitimi tamamlayabilirsin. Hukuksal konun varsa çözüme ulaştıracaksın.

Yengeç ve yükselen yengeçler

Finans konularını gözden geçir kontrolü eline al. Planlama ve programlamaya başlayabilirsin. Yeni farkındalıklar yaşayacaksın. Ruhsal çalışmalara ağırlık ver.

Aslan ve yükselen aslan

İkili ilişkilerin ,ortaklıkların sınav alanın yolunda gitmeyen ilişkiler sonlanacak. Yolunda giden ilişkilerde bir üst seviyeye geçecek. İlişkilerde özgürlük arayacaksın.

Başak ve yükselen başaklar

İş hayatındaki sorunları ele al radikal çözümler bul ki önündeki yıllar daha başarılı geçsin. Karar al eski düzenimi devam ettireceksin yenilik mi getireceksin. Sağlık konularını ihmal etme çözüm bulmak için zamanı

Terazi ve yükselen teraziler

Çocuklarınız varsa geleceği için yeni oluşumların içine girebilirsiniz. Aşk hayatınız, çocuklar ile olan ilişkilerinize ve iletişimindeki sorunları çözmek adına ileriye dönük çözümler bulabilirsiniz.

Akrep ve yükselen akrepler

Ev-yuva-aile konularında radikal kararlar alabilirsin. Kalıpların dışıma çıkacaksın. Ev alma fırsatı yakalayabilirsin. Evlenme kararı verebilirsin

Yay ve yükselen yaylar

Eğitim-seyahat-ticaret-yakın çevren, iletişim konuların sınav alanın yaratıcı fikirlerine odaklan kazanç elde edebilirsin. Yakın çevre ilişkilerinde neleri değiştirmen gerekiyor daha yapıcı olmalısın.

Oğlak ve yükselen oğlaklar

Maddi kaynakların, Öz güven ve öz değer sınav alanın. Yeteneklerine odaklan kendine güven ve davam et yeteneklerini nasıl paraya dönüştürebilirsin bakış açın değişecek.

Kova ve yükselen kovalar

Hayata olan bakış açın, ilişkilerin, kazançların sınav alanın üstündeki yükleri atacak yeni sorumluluklar alacaksın. Özgürlük mücadelesi vereceksin.

Balık ve yükselen balıklar

İçsel olarak sınav vereceksin korkuların ,sırların ,bilinç altın gündemin olacak. Kaçmak mı yüzleşmek mi ? Değişime direnme kendi yolunu çizeceksin

Hepimize kolaylıklar diliyorum

İnstagram : astromaris

Hepimize kolaylıklar diliyorum

İnstagram : astromaris

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.