DİKKAT TUTULMAYA DOĞRU GİDİYORUZ

DİKKAT TUTULMAYA DOĞRU GİDİYORUZ

Astroloji uzmanı Buket Orhan gökyüzünden haberler vermeye devam ediyor.

Tutulmaya doğru gidiyoruz. 16.05.2022 tarihinde saat 07.13' te Akrep burcunun 25 derecesinde tam ay tutulması diğer adıyla kanlı ay tutulması, 19.11.2021 tarihinde yaşadığımız ay tutulmasının tam karşısında gerçekleşecek. Bu tutulmada Satürnün etkisi büyük olacak. Bakalım o dönemde hayatlarımızda neler yaşandı, hayat derslerimizi aldık mı ya da sınavı geçebilecekmiyiz.

????‍♀️Kollektifte ve bireysel alanda aldığımız etkiler nelerdi, ne yaptık sınav zamanı. Akrep burcu; krizleri, değişimi-dönüşümü anlatır. Akrep burcu haritanızda hangi konuları temsil ediyorsa o alanlardan etkiler alırsınız.

????Ekonomik anlamda zorlu bir sürece gireceğimiz kesin gibi görünüyor. Ülkemizin natal haritasında ki Jüpiterin konumu ekonomik krizi daha da büyütebilir. Kişisel haritalarımıza göre bazılarımız zorlanırken bazılarımız krizleri fırsata çevirebiliriz.

????Miraslar, krediler, ortak paralar, skandallar, gizli aşk ilişkileri ortaya dökülebilir. Bu tutulma etkisi ile gizli saklı kalmayacak. Cinselikle ilgili sorunlar, hastalıklar, cinsel saldırılar gündem olabilir.

⚡️Yeraltında madenlerle ilgili durumlar, deprem, göçük, mafya vari konular, gizli belgeler ile ilgili gündemler meydana gelebilir.

????Sulardan gelecek tehlikeler, denizlerde volkanik patlamalar, denizlerde kirlilik, petrol kaynaklı sorunlar dünya gündeminde.

Anın yükseleni İkizler burcu yöneticisi Merkür ise retroda yani arkadan dönen oyunlar, gizli saklı her şey ortaya dökülebilir. Gizli anlaşmalar ve belgeler gün yüzüne çıkabilir.

Satürn kollektife hitap eden Kova burcundayken teknoloji, kripto paralar, havayolları, termik santraller, elektrik ile ilgili konularda sorunlar yaratabilir. Dünya genelinde hava değişimleri, doğal afetler görebiliriz.

Sağlık çalışanları, polisler, memurlar, işçiler ile ilgili sıkıntılı durumlarla karşılaşabiliriz. Grevler, hastalıklar, hastaneler, hapishaneler, yolsuzluklar, gizli anlaşmalar ile ilgili konularda gündem olabilir. Tutulma zamanında Satürn'ün konumlanacağı sert açı kısıtlamaları, bankaları, sigorta şirketlerini ve krediler ile ilgili sert durumları karşımıza çıkarabilir. Finansal ve hukuksal sorunlar meydana gelebilir. Yine çocuklar ile ilgili gelişmeler, sanatçılar, sporcularla ilgili skandallar ortaya çıkabilir.

Tutulma yöneticisi Mars, Markab yıldızı ile kavuşumda olacak. Markab; kuşatma, ortalığın karışması, idam, şiddetli olaylar, saldırılar, kirli eller, terör saldırıları, iç karışıklıklar ile ilgili bir yıldız, yasal sorunları ve kazaları da beraberinde getirebilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.