AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ YELDA EROL GÖKCAN, MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ YERDEN YERE VURDU

AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ YELDA EROL GÖKCAN, MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ YERDEN YERE VURDU

Muğla AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan; 2022 Yılı Bütçe Teklifi’nin 5. Maddesi üzerine AK Parti Grubu adına konuştu. CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Muğla AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan; 2022 Yılı Bütçe Teklifi’nin 5. Maddesi üzerine AK Parti Grubu adına konuştu.Milletvekili Gökcan konuşmasında 2022 Bütçesi ve CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Milletvekili Gökcan: CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu; Şanlıurfa’da “Bize Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığını verin elektriği bütün çiftçilere bedava vereceğiz” dedi. Muğla Büyükşehir de CHP’de. Elinizden tutan mı var? Samimiyseniz, Muğlalı çiftçilerimize elektriği bedava verin de görelim… Bu boş vaatlerle mi iktidara geleceksiniz?

2022 Bütçesini; yatırım, üretim, istihdam ve ihracat hamleleri üzerine hazırladıklarını ifade eden Milletvekili Gökcan konuşmasında şu bilgileri verdi.

Toplumumuzun tüm kesimlerini kapsayan ekonomik kalkınma ve refah artışı esasını hedefledik.

Ülkemiz bugün; içeriden ve dışarıdan yapılan tüm müdahalelere rağmen dimdik ayaktadır.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğinde; 20 yılda her alanda büyüdük, geliştik.

Muhalefetin hayal satmasına, öldük bittik yalanlarına rağmen 20 yıldır girdiğimiz tüm seçimleri açık ara kazandık. 20 yıldır bütçe yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz, İnşallah.

İktidarlarımız döneminde tüm ülkemizde olduğu gibi Muğlamız’da da vatandaşlarımızı önemli hizmet ve yatırımlara kavuşturduk.

Gökcan: Muğla'mıza 23 Milyar TL tutarında yatırım kazandırdık. Son 4 yılda 8 milyar TL kaynak kullandık.

ORMAN YANGINLARI…

Yazın Muğla’nın 8 ilçesinde aynı anda orman yangını çıktığını hatırlatan Gökcan konuşmasında şunları kaydetti.

İlk andan itibaren, Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Bakanlarımız ve milletvekillerimiz ile sahadaydık.

Devletimiz tüm imkanları ile seferber oldu. 50 helikopter, 15 uçak ve 3 iha ile yangına müdahale ettik.

uhalefetse her zamanki gibi sınıfta kaldı. Yangına körükle gitti.

OSMAN GÜRÜN, TEK BİR HELİKOPTERLE ŞOV YAPTI…

CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı, bir Vakfın kiraladığı tek bir helikopter ile şovunu yaptı.

Helikopterin önünde fotoğraf çektirip, Muğla semalarında gezdirdiler. Onu da anlata anlata bitiremediler. Helikoptere de Muğla Büyükşehirin amblemini yapıştırdılar.

Yanan alanları imara açacağımız ve akıllı yangınlar yalanlarına sarıldılar.

Yanan alanları imara açmadık, açtırmayacağız.

Cennet Muğlamızı hep birlikte yeniden yeşillendiriyoruz.

Mangalda kül bırakmayan CHP’liler 11 Kasım ağaç dikme seferberliğine dahi gelmedi.

Hemşerilerimizle, teşkilatlarımızla yanan alanları yine biz ağaçlandırdık.

BODRUM’A KATI ATIK TESİSİNİ BİZ KAZANDIRDIK…

Büyükşehir Belediyesi, arıtma ve kanalizasyon işinde de yine sınıfta kaldı. CHP’li Sayın Muğla Vekili Meclis’te yaptığı konuşmada, Bodrum’daki kanalizasyon ve alt yapı tesisini, Turizm Bakanımızın kendi otelleri için yaptırdığını iddia etti.

Halbuki, Sayın Cumhurbaşkanımızın, 30 Büyükşehir Belediye Başkanı ile yaptıkları toplantıda, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Gürün, talep etti. Sayın Cumhurbaşkanımız da talimat verdi. Turizm Bakanlığı’mız 250 Milyon TL ödenek ile işi üstlendi ve geçtiğimiz yıl temelini attık. Bodrumumuza hayırlı olsun.

5 KİLOMETRELİK YOLU 3 YILDA BİTİREMEDİNİZ…

Gelelim yola Yolda da sınıfta kaldınız. Siz, Ula’daki 5 kilometrelik yolu 3 yılda yapıp bitiremediniz.

Biz ise Dünyanın en uzun asma köprüsü olan Çanakkkale 1915 köprüsünü 4,5 yılda bitiriyoruz. İşte AK Parti ve CHP arasındaki vizyon farkı..

EN PAHALI SUYU MUĞLALILAR İÇİYOR…

Su da zaten sınıfta kaldınız. Hemşerilerimizi bir damla suya bile muhtaç ettiniz. Köyler susuzluktan kırılıyor. Büyükşehir Belediyesi olarak olmayan suyu Muğla’da en pahalıya siz içiriyorsunuz.

ULAŞIM ZAMMI ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZİ MAĞDUR ETTİ…

Şimdi gelelim ulaşıma. CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden bile daha pahalı yolcu taşımacılığını da Muğlamızda yine siz yapıyorsunuz. Şehir içi ulaşım taşıtlarınız yetersiz. Yollarınız da bozuk. Vatandaşlarımız, köylerimizden ilçe merkezlerine gelemiyor. Bir de üstüne üstlük ulaşıma yüzde 25 zam yaptınız. Hemşerilerimizi ve öğrencilerimizi perişan ettiniz…

Kanalizasyon ve altyapı çalışmalarını yapmadığınız için, Muğla ve ilçelerinde her yağmur yağdığında vatandaşlarımızı mağdur ediyorsunuz. Evleri, işyerleri ve araçları sel içinde kalıyor. Maddi anlamda zarar görüyor.

CHP’Lİ MUĞLA BELEDİYESİ’NDEN ÇİFTÇİLERİMİZE BEDAVA ELEKTRİK VERMESİNİ BEKLİYORUZ…

CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu; Şanlıurfa’da “Bize Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığını verin elektriği bütün çiftçilere bedava vereceğiz” dedi. Muğla Büyükşehir de CHP’de. Elinizden tutan mı var? Samimiyseniz, Muğlalı çiftçilerimize elektriği bedava verin de görelim… Bu boş vaatlerle mi iktidara geleceksiniz?

MUĞLA’YI AK BELEDİYECİLİKLE BULUŞTURACAĞIZ

Muğla’yı bile yönetemeyen CHP’nin iktidara talip olduğunu söylemesi ise trajikomiktir.

Biz Milletimizin ferasetine inanıyor ve güveniyoruz.

İlk seçimlerde Muğla Büyükşehiri de AK Belediyecilikle buluşturacağız. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Bakanlarımıza en kalbi şükranlarımızı sunuyor, Bütçemizin ülkemize ve Milletimize hayırlı olmasını diliyor, Gazi Meclisimizi ve Muğlalı hemşerilerimizi saygı ile selamlıyorum.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.