AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Gökmen’den CHP Marmaris İlçe Başkanı Av.Balcı’ya  cevap

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Gökmen’den CHP Marmaris İlçe Başkanı Av.Balcı’ya cevap

CHP Marmaris İlçe Başkanı Av.Zekican Balcı’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Muğla ziyareti öncesi vatandaşları arayarak davet etmesinin suç olduğunu bildirmesi üzerine AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen ‘kamuoyuna duyuru’ olarak bir açıklama yaptı.

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen ‘Muğla’da değişimin ayak sesleri çıldırttı!’ başlıklı açıklaması:

Milletimiz, sahip olduğunuz kumdan kalenizi devirecek, aslı Demokrat olan Muğla’mızın gerçek kalesine Demokratların bayrağını çekecek. Chp Marmaris İlçe Başkanı Sn.Zekican Balcı, 14 Ocak Cumartesi günü gerçekleşen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Muğla ilimizde gerçekleşen yatırımlar ve milletimizin Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a gösterdiği teveccühü kabullenememenin hezeyanı ile söyleyecek bir şey bulamadığından olacak ki, malum Chp zihniyetinin etkisiyle her zaman ki gibi karalama ve çamur atmak için yine bilmediğini bilmeden konuşmak için konuşmuş. Öncelikle kendi mesleği gereği, Telekomünikasyon iletişim kanunu ile ilgili reklam vs. gibi bildirimlerin nasıl yapıldığını öğrenmesini tavsiye ederim. Yarın il başkanı veya vekil olma hayalleri olduğunu düşünecek olursak bu iletişim hakkına o da sahip olacak. Örneğin, bir reklam firması bir bölgede telefon üzerinden sesli arama yapmak suretiyle Gsm şirketlerinin paylaşıma açık olan ortak rehber havuzundan kişilere ulaşabilir, bu imkan kanunen herkese açıktır, ayrıca bu ulaşım detaylandırılabilir, kişi yaş aralığı, mahalle, ilçe gibi daha birçok farklı kategoride detayları seçebilir. Sen önce kendi genel başkanın K.K ‘nın seçmenlerle alakalı yaptığı bu açıklamaya bak “CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Elimizdeki seçmen bilgileri Yüksek Seçim Kurulu'nun elinde de yok, her bir seçmeni, ilk kez sandığa gidip oy kullanacak seçmenleri de biliyoruz, evlerini, adreslerini de biliyoruz, doğum yerlerine de bakıyoruz. Kaç yabancının oy kullanacağını biliyoruz, 400-500 bin kişi gibi yüksek bir rakam yok, öyle bir rakam geldiğinde onu hemen kamuoyuyla paylaşırız”

Devletin elinde olmayan bilgiler nasıl oluyor da Chp genel Başkanın elinde oluyor? Şu paralel olma hevesinden bi vazgeçemediniz.

Huzura gelince, biz ülkemize huzur getiren olduk, hiçbir zaman sizin gibi huzuru bozan, teröristlerle kol kola sokakları yakan yıkanlardan, hatta devletin kurumlarına kadar saldırıp zarar verenlerden olmadık, velhasıl kimsenin huzurunu bozma gibi bir niyetimiz olmadı ki on binlerce vatandaşımız bu çağrıya sessiz kalmayıp davetimize katılım sağladı. Aslında sizi huzursuz edende bu durum olsa gerek.

Gelelim daha da hızınızı alamayıp, yine her zaman ki gibi devletin kurumlarına uzanan saygısızlıklarınıza, Sayın Valimizin, Muğla’mıza katkıları, çalışmaları tüm hemşerilerimizin malumu!

Siz Chp iktidarında valilerin aynı zamanda il Başkanı olduğu dönemi bilmiyorsunuz herhalde. Ama siz bilmediğinizi de bilmiyordunuz doğru ya. Muğla valimizin paylaşımında hiçbir sıkıntı yoktur. Muğla’ya gelen devletin başıdır, Cumhurbaşkanıdır. Program toplu açılış programıdır. Hem de son üç yılda yapılan ve değeri 1 milyon TL nin üstünde olan yatırımlardır. Toplamada 5 milyar TL üzerindedir. Hizmete giriş tarihi 3 yıldan eski olduğu için Muğla Eğitim Araştırma hastanesi bile bu listede yer almamıştır. Sizin genel Başkanınızın musluk açılışı ile ya da büyükşehir belediye Başkanınızın yenilenmiş köprü korkuluğu” açılışı ile karıştırmayın.

Bu sebeple elinize tutuşturulan metni kamuoyu ile paylaşmadan önce bir araştırın. Genel başkanınızın durumuna düşmeyin.

Parti bayraklarımıza gelinceyse milletin gönlünde yeri olan ülkemizi tam bağımsız büyük ve güçlü Türkiye ideallerine taşıyan bayrak olmasından dolayı milletimizin kendi isteğiyle alanda yer almıştır, Türk bayrağının yanında olması da bu gururun neticesidir.

Biz, Sizin gibi Türk bayrağı ve Atatürk posterlerinin yanında teröristlerin paçavralarını sallamadık çok şükür.

Sonuç olarak, millet yatırım ve hizmete bakar, o sebeple yatırım ve hizmetlerimizle milletimizin gönlünden bizi uzaklaştıramaz ve silemezsiniz. Bu başarılımızla sizi daha çok çıldırtmaya devam edeceğiz.

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı

Ceyhun Gökmen

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.