25 Eylül- 1 Ekim Arasında Burçları Bekleyenler

25 Eylül- 1 Ekim Arasında Burçları Bekleyenler

Astroloji uzmanımız Öznur Yıldız bu hafta burçlar ile ilgili yorumlarını siz değerli okuyucularımız için yazdı.

Eğitim alanının önemli olacağı bir hafta olacak. Kariyer ve iş olanakları artabilir. Koç burcunda gerçekleşen dolunay ile ilişkilerde değişimler söz konusu olabilir. Yeniliklerin söz konusu olduğu bir hafta bizleri bekliyor. Yanlış kararlar veya kararsızlıklar karşımıza çıkabilir. İyimser olmamız gereken bir dönem başlıyor. Maddi konularda dikkatli olunmalı, geleceğe yönelik yatırımlar için fırsatlar söz konusu olabilir.

Koç burcu;
Sosyal çevrenizin hareketli olacağı bir hafta olacak. Maddi olarak ferahlayabileceğiniz bir hafta olabilir. Eğitiminiz ve işiniz için attığınız adımlar size güzel haberler getirecek. Dolunayın etkisiyle hayatınıza dair önemli kararlar alabilirsiniz.

Boğa burcu;
Fırsatların önünüze serildiği bir hafta olacak. Özel hayatınızda güzel bir gelişme yaşanabilir. Dolunayın etkisiyle bilmediğiniz bir olay ortaya çıkabilir. Kararlarınızı verirken dikkatli olmanızı öneririm. Kendiniz için yeni bir şeyler öğrenmeye başlayabilirsiniz.

İkizler burcu;
Gelecek planlarınız için önemli kararlar vereceksiniz. Eviniz için çok güzel bir fırsat ayağınıza gelebilir. İşinizin önem kazandığı bir hafta olacak. Çevrenizle olan ilişkilerinizde dengeler bozulabilir.

Yengeç burcu;
Maddi konular ön planda olacak. Eğitiminize ve kariyerinize odaklanmalısınız. Uzun zamandır istediğiniz bir şey sonuçlanabilir. Ev ve aile hayatınızdaki sorunlar dolunayın etkisiyle ortaya çıkabilir.

Aslan burcu;
Özel hayatınız haftanızın gündemi olacak. Dolunayın da etkisiyle ilişkinizde değişimler söz konusu olabilir. İşiniz ile ilgili güzel bir haber alabilirsiniz. Düşünceleriniz çok karmaşıklaşabilir, net olmaya çabalayın.

Başak burcu;
Sağlığınız önemli olacak. Özel hayatınız konusunda dikkatli olmalısınız. Dolunay para alanında sizi etkileyecek, maddi kararlarda dikkatli olmanızı öneririm. Çok agresif kararlar vermeyin, beklenmedik yerlerden güzel haberler gelecek.

Terazi burcu;
Özel hayatınızın önemli olacağı bir hafta olacak. Beklediğiniz bir haber gelebilir. Dolunay ilişkinize dair önemli kararlar vermenizi etkileyecek. Sosyal çevreniz arasındaki bağlantılar sizin için önemli olacak.

Akrep burcu;
Ev ve aileniz önemli olacak. Kendi hayatınıza odaklanacağınız bir hafta olacak. Dolunay sizi
sağlık konusunda etkileyecek, dikkatli olmalısınız. Gelecek planlarınızı etkileyen kararlar verebilirsiniz.

Yay burcu;
İletişim sizin için bu hafta çok önemli olacak. İş hayatınızda bir değişim söz konusu olabilir. Ev ve aileniz önem kazanacak. Dolunayın etkisi özel hayatınız üzerinde olacak. Dengeyi iyi kurmanız gereken bir dönem olacak.

Oğlak burcu;
Maddi konuların sizin için önemli olacağı bir hafta olacak. Dolunay aileniz ile ilgili önemli kararlar vermenize yol açabilir. Olumsuzluklar söz konusu olabilir. Geleceğe yönelik bir karar vermeniz gerekebilir.

Kova burcu;
Önemli haberlerin sizi beklediği bir hafta olacak. Dolunay sizin için iletişim konusunda etkili olacak. Eski olayların ortaya çıkacağı bir hafta söz konusu olabilir. Çevrenizle dengeyi kurmalısınız. Eğitim hayatınıza dair önemli kararlar söz konusu olabilir.

Balık burcu;
İş hayatınızın önemli olduğu bir hafta olacak. Dolunay sizin için parasal konularda oluşabilecek bir sıkıntı ile sonuçlanabilir. Maddi konularda hassas olmanızı öneririm. Eğitim için beklediğiniz bir fırsat karşınıza gelebilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.