2 - 8 Ekim Arasında Burçları Bekleyenler

2 - 8 Ekim Arasında Burçları Bekleyenler

Astroloji uzmanımız Öznur Yıldız bu hafta burçlar ile ilgili yorumlarını siz değerli okuyucularımız için yazdı.

Haftaya ayın Boğa burcuna geçmesi ile başlıyoruz. Maddi konuların önem kazanacağı bir hafta olacak. Bunun yanında Merkür’ün Neptün ile karşıt açıya gelmesiyle iletişim alanında sıkıntılar yaşanabilir. Kafa karışıklıkları yaşanabilir. Neptün’ün ardından Plüton ile de üçgen açıya geçen Merkür’ün etkisiyle maddi konular önem kazanacak. Ekonomik sıkıntılar ve ödeme sıkıntıları yaşanabilir.

Koç burcu;
Maddi konularla ilgili hızlı gelişmeler söz konusu olacak fakat dikkatli olmalısınız. Rutin hayatınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özel hayatınız konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Konuşulması gereken sorunlar konuşularak çözülebilecek.

Boğa burcu;
Kişisel beklentilerinizin ön plana çıkacağı bir hafta olacak. Hayatınızda beklenmedik değişimler yaşanabilir. İlişkiler konusunda dikkatli olmalısınız. Çevrenizden etkilenmemeye çalışın, yanlış kararlar vermenize yol açabilir. İşiniz ve kariyeriniz için geleceğe dair kararlar vermeniz gerekebilir.

İkizler burcu;
İş hayatınızda olan sıkıntılar haftanızın gündeminde olacak. Çevreniz sizi yanlış yönlendiriyor olabilir adımlarınızı dikkatli atın. Yeni bir şey denemek istiyorsanız bu hafta bu konuya şans verebilirsiniz. Ayağınıza dolanan meseleleri halledebilirseniz gelecek sizin için çok rahat olabilir.

Yengeç burcu;
Beklemediğiniz bir haber alabilirsiniz. İlişki konusu gündeme gelebilir fakat ev ve aile içindeki sıkıntılar sebebiyle doğru karar veremiyor olabilirsiniz. Taşınma veya yer değişimi ihtimali varsa bu sizin için iyi kapıları açacak.

Aslan burcu;
Bu haftaya dair olan planlarınızda değişiklikler yaşanabilir. Kendinizi kandırmamanız gereken bir hafta olacak, yanılgıya düşmemelisiniz. İş hayatınızda güzel bir fırsat karşınıza çıkabilir. Gelecek planlarınıza engel olan insanları fark edebilirsiniz.

Başak burcu;
İlişki alanı sizin gündeminizde olacak. Kararsızlıklar karşısında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Maddi konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu;
Maddi konular gündeminizde olacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kararlarınızı tek başınıza vermeniz gereken bir dönem olacak. Aile alanınızdan güzel haberler gelebilir.

Akrep burcu;
İlişkiler bu hafta gündeminiz olacak. Yanlış yönlendiriliyor olabilirsiniz, kararlarınızı dikkatli vermelisiniz. Maddi konularda dikkatli hareket etmelisiniz, harcama yaparken planınızın ve bütçenizin dışına çıkmamalısınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yay burcu;
Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yanlış kararlar söz konusu olabilir. Çevrenizin sıkıntıları gündeminize oturacak. Maddi konular sizin için sıkıntılı olabilir.

Oğlak burcu;
Aşk ve ilişkiler gündeminiz olacak. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aldatıcı kararlar alabilirsiniz, düşündüğünüz gibi olmayabilir her şey. Kariyerinizde olumsuz yansımalar söz konusu olabilir. Sıkıntıları çözüme ulaştırmak isteyeceksiniz.

Kova burcu;
Aile ve ev sizin için önemli olacak. Farklı haberler alabilirsiniz. Maddi konularda dikkatli olmalısınız. Dışardan gördüğünüz etkiler sizi çok etkileyecek. Eğitim konusundaki önemli adımlar atabilirsiniz.

Balık burcu;
Özel hayatınızdaki sıkıntılar gündeminizde olacak. Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız bir detay bu hafta sizin için bir sıkıntıya yol açabilir. Para konusunda dikkatli olmalısınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.