14 Ekim 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TURİZM 12 AY OLACAK
18 Şubat 2019 Pazartesi 13:09

TURİZM 12 AY OLACAK

Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı:TURİZM 12 AY OLACAK

Serkan Yazıcı,  "Uyuyan Marmaris’i uyandırdık. Proje üretip anlattıkça hala karşıdan tek proje yok. Ben zaten 12 ay turizmi otelimde yapıyorum. Gel bir gör otelim dolu. Ben bunu bütün Marmaris’e yaymak istiyorum. Hepimiz daha fazla üretip kazanacağız" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris İlçe Teşkilatı birlik beraberlik yemeği düzenledi. Turban Otel'de düzenlenen Yemeğe, MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen,  MHP Muğla İl Başkan Yardımcısı Talat Yalılı, İl Ocak Başkanı Cihangir Yıldırım ve partililer katıldı. Birlik beraberlik yemeğinde konuşma yapan MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, "Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bize mirası, vatanseverlik ve millet aşkıdır. Bu hareket Türk milletinin eseridir. Milletimizin yararına olmayan hiçbir işin içinde olmadık,  olmayız. Cumhur ittifakı bu ülkenin geleceğidir. Marmaris'te ilk defa ortak adayla seçime giriyoruz. Sayın Yazıcı,  AK Parti'ye ne kadar yakınsa MHP’ye de o kadar yakındır. Ortak adayımızdır. Kendisinin Marmaris’e katkısı çok büyüktür. Marmaris’in geleceğini kurtaracak adam Serkan Yazıcı'dır. Bundan ötürü AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen'e  vizyon sahibi adayı için teşekkür ederim. Bize düşen görev, bir oy fazla almak için var gücümüzle çalışmaktır. Üzerimize düşenin fazlasını yapacağız. Zafer Cumhur İttifakı'nın olacaktır. Bu organizasyon için Yazıcı'ya teşekkür ederim. Sağolun varolun, ne mutlu Türküm diyene" dedi.

Cumhur İttifakı'nın Marmaris AK Parti Belediye Başkan Adayı olmaktan gurur duyduğunu dile getiren Serkan Yazıcı, "Sizlerin Adayı olmaktan gurur duyuyorum. Cumhur  İttifakı'nın gönülle kurulduğu gün ben oradaydım. sayın Bahçeli’nin 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı aradığı gün ben oradaydım. Cumhur İttifakı'nın temeli o gün atıldı. Çıkar gözetmeksizin, ülkenin bekası için, verdiğiniz mücadeleyi tarih yazacak. Sizlerin adayı olmaktan gurur duyuyorum. Bana destek olan herkesi alkışlıyorum" ifadelerini kullandı.

BEN OTELİMDE 12 AY TURİZM YAPIYORUM

DSP'li Marmaris Belediye Başkan Adayı ve mevcut başkan Ali Acar'ın, "Diğer adayların uçuk projeleri geçmişte verildi. Fiyaskoyla sonuçlandı. 12 ay turizmi acaba kendi yörelerinde yapabilmişler mi. Bunun zemini bizim hazırladık" şeklindeki eleştirilerine Serkan Yazıcı, şöyle yanıtladı: "Uyuyan Marmaris’i uyandırdık. Proje üretip anlattıkça hala karşıdan tek proje yok. Ben zaten 12 ay turizmi otelimde yapıyorum. Gel bir gör otelim dolu. Ben bunu bütün Marmaris’e yaymak istiyorum. Hepimiz daha fazla üretip kazanacağız"

HER ALANDA PROJEMİZ VAR

Marmaris'in sıkıntıları çok iyi bildiklerini ve her alanda çeşitli projeleri olduğunu anlatan Yazıcı, yapacağı icraatlar hakkında bilgi verdi. Yazıcı, "Birçok alanda herkese yönelik projelerimiz var. Otopark sorunu, kültür ve sanat merkezleri,  spor, sanat okulları, mesire alanları, panayır ve sosyal marketler. İddia ediyorum, panayır Marmaris’in incisi olacak. Görkemli olacak, ilgi çekecek. Pazar yerleri yapacağız. Şuanki pazaryerleri vahim durumda, bunun düzelteceğiz. Kapalı Çarşı’yı yenileyeceğiz. Kaçak inşaata son vereceğiz. Engelli vatandaşlarımızın sorununu çözeceğim. Benim  için çok önemli. Spor alanları acilen yapılacak. İlk 6 ayda bunu yapacağız. Bunlara ek olarak çok önemli hastane projemiz var" diye konuştu. Marmaris'in en önemli sorununun artıma ve kanalizasyon olduğuna dikkati çeken Yazıcı, "Arıtma ve kanalizasyon sorunun 2 yıl içinde çözeceğiz. Su sorununu çözeceğiz. Tarihi eserlere sahip çıkacağız. Balıkçılar çarşısı olacak. Asla çukurlu yol kalmayacak. Dünya şifa dağıtan, neşe saçan, Türk kültürünün tanıtıldığı bir Marmaris hayalim. Burada bir huzursuzluk var. Zulüm  var burada, biz herkesi kucaklayarak,  örnek bir kent haline getireceğiz" şeklinde konuştu.

Konuşmasının sonunda vatandaşların  sorularını yanıtlayan Yazıcı, herkesin her kesimin sıkıntılarını gidermeye yönelik çalışmalar yapacaklarını kaydetti.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.