16 Eylül 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OneDrive depolama alanınız 15 GB kalabilir!

OneDrive depolama alanınız 15 GB kalabilir!

Bu haberimizde nasıl 15 GB meydan elde edebileceğiniz anlatıyoruz.Microsoft'un OneDrive bulut depolama servisi, kullanıcıların ilgisini çekmek amacıyla 15 GB ücretsiz depolama meydanı veriyordu.

Bu haberimizde nasıl 15 GB meydan elde edebileceğiniz anlatıyoruz.
Microsoft'un OneDrive bulut depolama servisi, kullanıcıların ilgisini çekmek amacıyla 15 GB ücretsiz depolama meydanı veriyordu. Ancak bu kapasite geçtiğimiz ay değiştirilmiş 5 GB'a düşürülmüştü. Şayet OneDrive'ı faal olarak kullanıyorsanız, bu değişiklik sizi etkileyecektir. Microsoft, kullanıcıların yakıntıları üzerinde henüz önceki kullanıcılarına bir ayrıcalık tanıyor.
Microsoft'tan Douglas Pearce, henüz önceki kullanıcıların 15 GB kullanmaya devam etmeleri için bir ayrıcalık tanıdıklarını duyurdu. Microsoft tarafından yayınlanan bir irtibatı ziyaret edip, alakalı sayfaya Microsoft hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Henüz ertesi ile epey kolay. Buraya giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan butona tıklıyorsunuz ve hesabınız 5 GB'a düşürülmüyor.
Eğer haberimizin nihayetinde vereceğimiz irtibata tıklamazsanız, 31 Ocak 2016 tarihinde OneDrive hesabınız 5 GB'a düşürülecek. Böyle bir durumda doğal ki OneDrive'ın artık sizin için bir cazibesi kalmayacak. Ancak şayet bağlantıdan giriş yaparsanız, müebbet 15 GB kullanmaya devam edeceksiniz. 15 GB depolama meydanı da bana yetmez diyorsanız, Microsoft 100 GB'ı 4 TL'den, 200 GB'ı 8 TL'den, 1 TB meydanı Office 365 üyeliği ile beraber maaş 23 TL'den satıyor.
Android 6.0 güncellemesi telefonun saatini bozuyor!
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.