17 Ağustos 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Microsoft Band 2 akıllı bileklik güncellendi!

Microsoft Band 2 akıllı bileklik güncellendi!

Microsoft, geçtiğimiz ay Band isimli akıllı bilekliğini yenilemiş ve Microsoft Band 2'yi satışa sunmuştu.

Microsoft, geçtiğimiz ay Band isimli akıllı bilekliğini yenilemiş ve Microsoft Band 2'yi satışa sunmuştu. Bir akıllı saatten sonra akıllı bileklik özellikleri taşıyan bu cihaz, firmanın giyilebilir teknolojiler arasında satışta meydana gelen en güncel ürünü. Saat, aldığı güncelleme ile yeni özelliklere kavuştu.
Söz konusu güncelleme saatin müzik kontrollerini ilgilendiriyor. Artık Microsoft Band 2 üzerinden müzik oynatma, durdurma ve ses ayarlarını inşa etmek olası. Şarkılar çalarken ekrandan şarkının ismini görebiliyoruz. Bluetooth üzerinden irtibat sağlayan cihaz, müzik dinlerken akıllı telefonunuzu elinize alma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Diğer bir yenilik ise bu tarz ürünlerle spor yapmayı sevenler için düşünülmüş. Etkinlik hatırlatıcı özelliği ile eskiden ayarladığınız hatırlattırıcıları saatin üzerinden kontrol etmek olası oluyor. Araç sürerken veya uyurken saatin yaptığı takipleri ve vereceği bildirimleri engellemek yeniden bu güncellemeyle gelen özellikler arasında.
Microsoft Band 2, 300 x 128 piksel çözünürlük sunan AMOLED ekran paneline sahip. 48 saat pil ömrü sunan cihaz 249 Dolara satılıyor. Windows Phone 8.1 ve üzeri, iPhone 4s, iOS 8.1.2 ve üzeri, Android 4.4 ve üzerindeki sürümlere sahip cihazlarda çalışabiliyor. Saat Bluetooth 4.0 LE teknolojisine sahip. Zati pil ömrünün arkasındaki sır bu.
Artık Apple Watch ile GoPro'yu kontrol edebilirsiniz!
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.