17 Ağustos 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
iPad Pro’nun Gerçek Potansiyelini Gösteren Uygulamalar

iPad Pro’nun Gerçek Potansiyelini Gösteren Uygulamalar

Uygulamalar dev iPad Pro'nun 12.9 inç ekranının ve kuvvetli donanımının avantajlarını kullanmaya başlıyor diyebiliriz...
Uygulamalar dev iPad Pro'nun 12.9 inç ekranının ve kuvvetli donanımının avantajlarını kullanmaya başlıyor diyebiliriz... Uygulamalar ve geliştiriciler ile arası bozuk meydana gelen iPad Pro bu vaziyeti tersine çeviriyor. Geçen hafta iPad Pro için yayınlanan üç uygulama gerçektende iPad Pro'nun hakkını veren uygulamalar. Bunlar büyük ekranda bir işe yarayan uygulamalar arasında en iyi örnekler. p class="offScreen"/p DJ uygulaması Djay Pro Algoriddim tarafından geliştirilen Djay Pro amatör Djler ile profesyönel Djler arasındaki farkı bir nebze olsun azaltıyor. iPad Pro versiyonunda 4 farklı ses dosyasını aynı anda düzenleyebiliyorsunuz ya da aynı anda 2 farklı 4K video yayını yapabiliyorsunuz. Bunlar tabletler için epey etkileyici özellikler. Duel Display iPad Pro'yu Macler için ikinci ekran haline getiriyor.

Duel Dİsplay lightning kablosu ile birlikte iPad Pro'yu Mac için ikincil bir ekran haline getiriyor. 12.9 inç bir takım MacBookların ekranından bile henüz büyük. Bu jumboyu böyle kullanmak aslında epey mantıklı. Pixelmator Pixelmator için Adobe Photoshop'un henüz az karışık versiyonu diyebiliriz. iPad Pro'nun gelişmiş donanımı ve Apple Pencil için özel geliştirilen uygulama epey kullanışlı. Uygulama içerisindeyken Apple Pencil'in basınca hassas özelliklerini kullanabilirsiniz.
Haberin videosunu takip etmek görseller için tıklayın.
Dünyanın en taninmiş şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.