17 Ağustos 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
iPad Air 3 Tekrardan Gündemde

iPad Air 3 Tekrardan Gündemde

Şu sıralar tablet sektöründe henüz çok iPad Pro modeli ile anılan Apple, iddialara göre iPad Air 3 için çoktan kollarını sıvadı...
Şu sıralar tablet sektöründe henüz çok iPad Pro modeli ile anılan Apple, iddialara göre iPad Air 3 için çoktan kollarını sıvadı... Bu yil tablet ile ilgili farklı bir siyaset takip edilen teknoloji devi Apple, bildiğiniz üzere karşımıza iPad Pro adında epey büyük bir ekrana sahip model ile çıktı. Bunun yanı sıra iPad Mini 4'ü de satışa sunan firma, bu iki model ile yetinerek iPad Air 3'ü bekleyenleri üzmüştü. Ancak yeni Air modelini bekliyorsanız umutsuz olmayın çünkü tahlilleri ile taninmiş meydana gelen Ming-Chi Kuo, iPad Air 3 için birkaç aydan henüz fazla vakit kalmadığını belirtmekte. Kuo tarafından inşa edilen izah etmeye göre 2016 seneyin mart ayında Apple tarafından yeni bir aktivite düzenlenecek. Bu etkinlikte iPad Air 3'ü tanıtacak meydana gelen firma, hemen hemen tüm özellikleri ile beraber yeni ürününü gözler önüne serecek.

Bu duyurunun ardından ise bahar ayları bitmeden Air 3 satışları başlamış olacak. 3D Touch özelliği ile beraber gelmesi beklenen iPad Air 3'ün ayrıca epey ince bir yapıda olması bekleniyor. Her modelinde çıtayı yükselten Apple'ın bir defa henüz istekleri karşılayıp karşılayamayacağını elbette bilmiyoruz. Ne dersiniz, iPad Pro'nun aksine çok henüz geniş çaplı iPad Air 3 satışlarına tanık olur muyuz?
Haberin videosunu takip etmek görseller için tıklayın.
Dünyanın en taninmiş şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.