17 Ağustos 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Asus, yeni iPhone kılıfıyla dalga geçti!

Asus, yeni iPhone kılıfıyla dalga geçti!

iPhone kullanıcılarının en önemli sorunlarından biri meydana gelen pil ömrüne geçen hafta kendince bir çözüm geliştirmiş ve Smart Battery Case'i duyurmuştu.

iPhone kullanıcılarının en önemli sorunlarından biri meydana gelen pil ömrüne geçen hafta kendince bir çözüm geliştirmiş ve Smart Battery Case'i duyurmuştu. Smart Battery Case, henüz önce üçüncü parti üreticiler tarafından onlarcasını gördüğümüz bir bataryalı kılıf. iPhone 6 ve iPhone 6s ile uyumlu meydana gelen kılıf, yaklaşık 1800 mAh kapasiteye sahip bir pili içerisinde barındırıyor. Pil, kılıfın arka tarafında bir çıkıntı şeklinde görülüyor. 99 Dolara satılan bu kılıf sosyal ağlarda kullanıcıların eleştirisini çekmişti. Şimdi ise Asus, konuya el attı.
Asus da geçen hafta yeni bir ürün duyurmuştu. ZenFone Max isimli yeni akıllı telefon 5000 mAh dahili bir pil ile geliyor. Bu telefon bu arada diğer cihazları şarj edebiliyor ve epey uzun bir pil ömrü vaad ediyor. Asus kendi ürününe dikkat çekmek amacıyla Apple Smart Battery Case'i hedef aldı, dalga geçti.
Firmanın resmi Twitter hesabı @Asus üzerinden paylaşılan gönderideki görseli yukarıda görebilirsiniz. Bu görselde Smart Battery Case takılı bir iPhone'un pil ömrüyle, Asus ZenFone Max modelinin pil ömrü karşılaştırılıyor. Asus, paylaştığı gönderide "Maksimum gücü ele geçirmek için harici bir batarya almanıza gerek yok." Diyor.
2015 yılında en çok ses getiren akıllı telefonlar!
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.