18 Kasım 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Suskunlar’a veda!
02 Aralık 2012 Pazar 22:35

Suskunlar’a veda!

Suskunla 28. bölümüyle ekranlara veda ediyor.
Ecevit kendisini polis Gurur’u öldürdüğü için ihbar etmişti. 28. bölümde yaşanacaklar ise tüm olayları Bilal’in üzerinde topluyor. Suskunlar’ın 28. bölümüyle ekranlara veda etmesi bekleniyor. Show TV’nin iddialı yapımlarından Suskunlar, şaşırtmaya ve solukları kesmeye devam ediyor. Suskunlar, heyecanla beklenen 28. Bölümü ile 2 Aralık Pazar akşamı Show TV ekranlarına geliyor.
 
Show tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Suskunlarda bu hafta neler oluyor.Suskunlar dizisi bitiyor mu ? Pazar akşamı Finale giren Suskunlar da Cezaevine kim düşecek ? Ecevit polise teslim olmuştu şimdi de Gurur’u öldürdüğünü polisleri ikna etme peşinde.Sarı ise onu kurtarayım derken tehlikenin içine düşer.
 
KARDEŞLERİN HİKAYESİ NASIL BİTECEK?
 
TIMS Productions’ın yapımcılığını, Hatice Memiş ve Çağrı Lostuvalı’nın yönetmenliğini, Ertan Kurtulan ve Ethem Özışık’ın senaristliği yaptığı, başrollerini ise Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar ve Pelin Akil’in paylaştığı Suskunlar, bu hafta muhteşem final bölümüyle ekranlara gelecek.
 
HAPSE KİM DÜŞECEK?
 
Suskunlar’ın finalden bir önceki bölümünün sonunda Ecevit kaçmaktan vazgeçip polise teslim olmuştu. Bu bölümde ise Gurur’u kendisinin öldürdüğüne polisi ikna etmeye çalışacak, Sarı ise onu kurtarmaya çalışırken kendi beklenmedik bir tehlikenin içine düşecek.
 
TAKOZ’UN SON OYUNU
 
Tüm bunlar olurken Takoz, yine Nisan üzerinden Ecevit ve diğerlerine ulaşıp onları öldürmeye çalışacak. Ecevit bu oyunu bir şekilde bozmaya çalışacak. Veda bölümüyle ekranlara gelecek olan Suskunlar’ın nasıl bir finalle veda edeceği merakla bekleniyor...
 
 
Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuğun hikayesi bu. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar. Tek bir günde büyür. Basit, masum, tek bir hata yaptılar. Ve çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra bir söz verdiler birbirlerine. Sustular. Ve dağıldılar şehrin dört bir yanına.
Ama içlerinden biri tutmadı sözünü. Yıllar sonra bir araya topladı hepsini. Başladığı işi bitirmeleri için...
 
Şimdi her biri bambaşka bir adam. Biri gözü kara bir serseri. Biri başarılı bir kanun adamı. Biri hiç büyümemiş, kocaman kalpli bir çocukadam. Biri de sözü ilk bozan. Şehrin dört bir yanından esen dört rüzgar gibi çıktılar bir yola. Arkalarında paylaşılamayan bir aşk, önlerinde sorulacak bir hesap, tek silahlarıysa girdiği her savaştan galip çıkan dostluklarıydı.
 
Onlar yıllarca sustular.
 
Şimdi konuşma zamanı...
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.