28 Mayıs 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sinan Akçıl: Fethiyeden sonra Marmariste de bir klip; neden olmasın
26 Ağustos 2016 Cuma 16:27

Sinan Akçıl: "Fethiye'den sonra Marmaris'te de bir klip; neden olmasın"

Geçtiğimiz hafta şarkıcı Kubat'ı ağırlayan İçmeler'in gözde oteli Sentido Orka Lotus Beach Otel, Ülkemizin gözde popcusu Sinan Akçıl'ı ağırlıyor

Yakın arkadaşı Orka Otelleri Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Torunoğulları'nın yeni doğan çocuğunu görmek ve çekeceği klip çalışması için Fethiye'de bir süreliğine kalan ünlü popçu, Sentido Orka Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Torunoğulları ile yönetim kurulu üyelerinden Caner Torunoğulları'nın misafiri olarak İçmeler Sentido Orka Lotus Beach Otel'de tatilini sürdürüyor. Fethiye ve Marmaris'e özellikle de İçmeler'e hayran kaldığını belirten Sinan Akçıl, Fethiye'den sonra Marmaris'te de bir klip; neden olmasın dedi.

İnsanların benim şarkılarımla çok güzel aşklar yaşamasını diliyorum...

Özellikle yazlık bölgelerde "Şarttır" şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Akçıl, ayağının tozuyla geldiği Marmaris'te: "Güzel insanlarımızın benim şarkılarımla çok güzel aşklar yaşamasını diliyorum. Ebru Gündeş, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Demet Akalın şuanda çalıştığım ve şarkı verdiğim isimler. Kendi albümlerim kadar başkalarına verdiğim şarkılar da beni heyecanlandırıyor. Şarttır'ı ilk kez Fethiye'de bir konserde seslendirdik. 'İlle de seni sevmem bana bence bana şarttır şarttır’ halka yazıldı. Halk sevsin, halk mutlu olsun diye yazılmış bir şarkıdır. Çok güzel tepkiler aldık.Her şarkıdan bir anlam çıkartılıyor ama bu şarkıda gerçekten özel bir mesaj yok. İnsanların eğlenmesi için yazılmış bir şarkıdır."

Darbe girişimi hain bir saldırı...

Akçıl, "15 Temmuz darbe girişimini hain bir terör saldırısıdır.  Bu hain girişimine karşı ilk saatlerde yazanlardan biri de benim. Bu saldırıya dik durduğum için bütün ülkem gibi bende çok mutluyum. Ayrıca Marmaris'te çok büyük bir ilgiyle karşılaştım. Bu bana büyük bir heyecan verdi. Başta yakın dostum Ecan Torunoğulları olmak üzere Torunoğulları ailesiyle çok yakın ilişkiler içerisindeyim. Onlar sayesinde Fethiye ve Marmaris'i yakından tanıyıp sevdim. Artık Fethiye'den sonra ikinci durağım Marmaris" dedi.

                                                                                                                

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.