14 Ekim 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Serkan Yazıcı Horon oynadı
10 Mart 2019 Pazar 12:27

Serkan Yazıcı Horon oynadı

Marmaris’te Cumhur ittifakının Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, toplantı ve ziyaretlerine devam ediyor.

 

“TAKLİT EDİLMEKTEN KORKMUYORUZ, BAŞARILI İŞLER TAKLİT EDİLİR, AMA ASLI GİBİ YAPILAMAZ!”

Türkiye için büyük önem taşıyan yerel yönetim seçimleri kapsamında çalışmalar tam gaz devam ediyor.

Marmaris’te Cumhur ittifakının Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, toplantı ve ziyaretlerine devam ediyor. Sabah saatlerinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır ve partililer ile Marmaris Karamanlılar derneği üyeleriyle bir araya gelen Serkan Yazıcı, toplantıyla ilgili olarak;” Karamanlılar Derneği üyeleri ile bir araya geldik. Buluşmamızda 12 ay turizm hedeflerimizi ve projelerimizin detaylarını anlattık. Üyelerin bizlerden beklentilerini dinledik. Toplantıya katılım yapan tüm üyelere teşekkür ediyorum.” Açıklamasında bulundu.

Toplantının bitiminde AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen, MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Kemal Kalemci, Meclis üyeleri Süleyman Eroğlu,Mustafa Karacan, Melih Eriş, Cavidan Öner, Yağız Gül ile birlikte Adaköy Yalancıboğaz’da bulunan Yacht Marina’ya geçen Serkan Yazıcı burada teknecilerle buluştu. Marinada çalışan teknecileri dinleyen ve projelerinden bahseden Yazıcı,;” Başkan olunca ilk iş buraya gelen yolu yapacağım” diyerek öğle yemeğini çalışanlarla birlikte yedi. Daha sonra Yacht Marina’nın sahibi Bilgin Özkaynak ile kısa bir görüşme yapan Marmaris Belediye Başkan Adayi Serkan Yazıcı’nın sonraki durağı Marmaris Netsel Marina’da bulunan esnaf oldu. Esnafla sohbet ederek sorunlarını dinleyen Yazıcı; “ Sizlerle birlikte düşünecek, sizlerle birlikte hareket edeceğiz. Yaşadığınız sorunları çok iyi biliyorum. Bu görevde sizin derdinizi dinleyerek çözüme kavuşturmak için çalışacağız. Çözümü yine birlikte mücadele ederek yoluna koyacağız. Marmaris’in ihtiyacı olan konularda hazırladığımız projelerimizi adaylığımın açıklanmasıyla beraber plana dökmeye başlamıştık.Yapılan açıklamalara bakarak, bizim üzerimizden prim yapılmaya çalışılmasını üzülerek görmekteyiz. Bir yandan da seviniyorum aslında. Taklit edilmekten korkmuyoruz, çünkü başarılı olan işler taklit edilir. Bizim aylar öncesinden anlattığımız ve yapılamaz denilen işler, şimdi yeni projelermiş gibi lanse ediliyor. “ dedi. 

Daha sonra Bono’da oturan Yazıcı, orada da vatandaşlarla sohbet etti.

Ardından Beldibi Yaşamkent sitesi sakinleri ile buluşan Serkan Yazıcı site sakinleriyle yaptığı toplantıda soruları cevapladı. Yaşlı bir vatandaşın;” Başkan seçilirseniz Marmaris küçük İstanbul olacak! diyorlar” şeklindeki sözüne Yazıcı;” Abi ben seçilmezsem olacak, o yolda zaten. Söylemediğimiz sözler, yapmayacağımız işler çarpıtılarak yalan yanlış konuşuluyor. Burada sizlerin akıl ve gönül gözünüzü açmanız gerekiyor. Bütün adayların yapacaklarına bakın. Objektif olun. Sizden rica ediyorum beni tanıyın, aileme ve şimdiye kadar yaptıklarımıza bakın. Projelerimizi inceleyin. El birliğiyle Marmaris’in geleceğini kurtaralım. Biz Marmaris’i büyütmeye değil, şirin bir balıkçı kasabasına dönüştürmeyi istiyoruz. Yapılaşmaya müsaade etmeyeceğiz.” Yanıtını verdi.

Oldukça yoğun bir programı olan Serkan Yazıcı, günün sonunda davetli olduğu Karadenizliler Derneğinin düzenlediği geceye iştirak etti. 

Gecede Yazıcı’ya 1.Lig Karadeniz takımlarından Rize ve Trabzon Spor forması hediye edildi. Daha sonra Horon oynayanlara eşlik eden Serkan Yazıcı, şarkılara da eşlik etti, sonra salondan ayrıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.