18 Kasım 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özcan Deniz Bodrum’da film gösterimine katıldı
13 Kasım 2012 Salı 10:17

Özcan Deniz Bodrum’da film gösterimine katıldı

Özcan Deniz, yönetmenliğini yaptığı ”Evim Sensin” filminin özel gösterimi için Bodrum’a geldi

Yönetmenliğini Özcan Deniz’in yaptığı ”Evim Sensin” filminin özel gösterimi, Bodrum’da yapıldı.
Özcan Deniz, özel gösterim için Bodrum’da izleyicilerle buluştu. Midtown Alışveriş Merkezi’ndeki Cinemaximum sinemalarında gerçekleşen gösterime, izleyiciler yoğun ilgi gösterdi.
Gösterime 2 Kasım’da giren filmin baş rollerini Özcan Deniz ile Fahriye Evcen paylaşıyor. Filmde, özlemi duyulan tutkulu bir aşk hikayesi anlatılıyor.
Özcan Deniz basın mensuplarının da katılımı ile yapılan özel gösterim sonrası gazetecilerin filmle ilgili sorularını yanıtladı.
Filmi izlemeye siyah gözlüğüyle gelen Deniz, gözünden rahatsızlık geçirdiğini ifade ederek, ”Gözlerimi açmamam gerekiyordu. Gözlerim mikrop kapmış, sürekli sulanıyor. Işığa karşı çok hassas” dedi.
Filmin özel gösterimini Bodrum’da yapmaya karar verdiklerini dile getiren Deniz, ”Bodrum artık kışın da yaşayan bir şehre dönüştü. Sinemalarıyla, kış konserleriyle önümüzdeki yıllarda sanki yaz mevsimi gibi çalışan bir şehre dönüşecektir” diye konuştu.
Filmi hem yönetip hem oynamanın zor olduğunu vurgulayan Deniz, ”Bir şeyi var edip seyircilerin beğenisine sunmak çok zor bir şey. Ama aynı zamanda da heyecanlı. Allah nazardan saklasın, film şu anda çok iyi gidiyor. Birinci sırada gidiyor. Onun nazarı değdi zaten, göze geldik” diye konuştu.
Bu arada Özcan Deniz ile fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlar, kısa süreli izdiham yaşanmasına neden oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.