15 Eylül 2019 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ordulular Ege’de Şölene Hazırlanıyor
14 Ekim 2012 Pazar 15:37

Ordulular Ege’de Şölene Hazırlanıyor

Ege’deki Ordulular, 22 Aralık Cumartesi günü İzmir Balçova Termal tesislerinde Orduspor gecesinde bir araya gelecek. Ege’de ilk kez düzenlenecek olan geceye bölgede yaşayan Ordulular ve ünlü isimler katılacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Marmaris Ordulular Derneği Başkanı Hacı Ali Elibal, gecenin amacının Ordu’nun tanıtımı ve Orduspor’un başarısı olduğunu söyledi.

Elibal, “Balçova Termal tesislerinde gerçekleştirecek olduğumuz Orduspor gecesi Ege bölgesinde ilk olacak. Orduspor’un Süper Lig’de aldığı başarılı sonuçlar tüm Orduluları sevindiriyor. Biz de Ordulular takımıza moral gecesi olarak düşündüğümüz bu anlamlı geceyi düzenlemeyi uygun gördük. ORFED Federasyonu Genel Başkanı Ferda Sarıyer ve yönetim kurulu üyelerinin de desteklediği etkinliğe tüm Ordulu hemşerilerimizi bekliyoruz” dedi

Ayrıca Marmaris Ordulular Derneği olarak da Aralık ayında Marmaris Ordulular Derneğinin adını taşıyacak hatıra ormanı ve fidan dikimi gerçekleştirilecektir. Fidan dikimi ve hatıra ormanı oluşturacağımız Aralık ayında Ordudan da önemli kişilerin davet edilebileceğini dile getirdi. Aralık ayında gerçekleştireceğimiz etkinliğe Marmaris’te yaşayan tüm hemşerilerimiz davetlidir. Ordulular olarak Marmaris’te kalıcı bir eserimizin olması yönünde yapmış olduğumuz bu tür çalışmalarımızda bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen yönetim kurulu üyelerime ve Ordulu hemşerilerime sonsuz teşekkür ederim.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.