18 Mart 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Geciktirici
17 Şubat 2013 Pazar 22:23

Geciktirici

Cinsellik çok önemli bir yer tutar hayatımızda. Bazen aklımıza gelir, yolda yürüyken, yemek yerken, çay içerken, muhabbet ederken, gelir de gelir.

Cinsellik çok önemli bir yer tutar hayatımızda. Bazen aklımıza gelir, yolda yürüyken, yemek yerken, çay içerken, muhabbet ederken, gelir de gelir. Bunun nedeni insanların yaşamının büyük bir kısmını yatakta ve zevkli anlar yaşamakla geçirmesidir. Tabii hormonları da unutmamak lazımdır ki bu zaten birinci etkendir.

Kadınlarda östrojen hormonu erkeklerde ise testesteron hormunucinsellikle ilgili olan salgı hormonlarıdır. Cinsellikte zevkin yanı sıra sağlığın da önemi büyüktür her alanda olduğu gibi. Cinselliği partnerimizle yaşarken en iyi şekilde bunu yaşamak isteriz ki bunu sağlamak için çeşitli yollar vardır. Bunlardan birisi takviye 
cinsel bilgilerdir. Sağlıktan bahsetmişken bu ürünler için yeterli sağlık koşullarının varlığından da bahsetmek gerekir ki bu ürünleri kullanırken  geciktirici ürünleri kullanmanız tavsiye olunur. tümüyle doğal ürünler olan ürünleri kulllanmanız sizin ve partneriniz açısından hem sağlık hem de cinsellik açısından tatmin olmanızı sağlayacaktır. 

Sağlık ürünleri
ni kullanırken tabii kafanıza göre kullanmamanız gerekmektedir. Bu ürünleri kullanmadan önce kesinlikle bir hekime başvurmanın gerektiğini belirtmemiz gerekmektedir. Bunu söylerken de kendi deneyimlerimizi olayın içine kattığımızı belirtmemiz gerekiyor. Sağlık ürünlerini kullanırken çok dikkatli olunmalıdır. Bazen o ilişki sırasında bunu unuttuğumuz olabiliyor ki bu çok doğal bi durum bunu önceden kestirip önlemi ona göre almak gerekmektedir. Sadece bu konularda değil hayatımızın tüm alanlarında sağlık ve bitkisel doğal ürünlerini ve prezervatif kullanmamız gerekmektedir. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.