22 Kasım 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mengi ; “Denizci Millet, Denizci Ülke” sloganı ile yola çıktık
18 Ekim 2012 Perşembe 17:22

Mengi ; “Denizci Millet, Denizci Ülke” sloganı ile yola çıktık

Bozburun Deniz Ticaret Odası Çok Programlı Lisesi Müdürü ve Okul Aile Birliği üyeleri Marmaris Deniz Ticaret Odası ziyaret etti. 2012-2013 Eğitim Öğretim yılının başlamasının ardından ziyareti gerçekleştiren heyet Marmaris Deniz Ticaret Odası Başkanı Hasa

Bozburun Deniz Ticaret Odası Çok Programlı Lisesi Müdürü ve Okul Aile Birliği üyeleri de Marmaris Deniz Ticaret Odası Başkanı Hasan Mengi’ye okula verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ettiklerini ifade ettiler. “Beldemizde çok programlı bir lisesinin olması çok büyük şans diyen” okul aile birliği üyeleri, bu şansın çok iyi değerlendirilmesi ve sahip çıkılmasını isteyerek belde ve bölge halkına çağrı yaptılar.

2012-2013 Eğitim Öğretim yılında okulda yapılması gereken düzenlemelerin konuşulduğu ziyarette Bölge denizciliğine çok büyük katkısı olan ve geleceğin kaptanlarını ve ara elemanlarını yetiştiren Bozburun Deniz Ticaret Odası Çok Programlı Lisesi’nin yeni müfredatı ve ihtiyaçları konuşuldu.

Marmaris Deniz Ticaret Odası Başkanı Hasan Mengi,  Bozburun Deniz Ticaret Odası Çok Programlı Lisesi 2012-2013 Eğitim- Öğretim yılında yeni bölümler açıldığını belirtirken, aileden gelme denizci ve yat imalatçısı olan Bozburun beldesinde çocukların okullu olarak denizcilik sektörüne adım attıklarını söyledi.

 

“Bu şansı iyi değerlendirmek gerekir” diyen Başkan Mengi imkânlar el verdiğince oda olarak okula desteklerinin devam edeceğini ifade etti. “Denizci Millet, Denizci Ülke” sloganı ile yola çıktıklarını söyleyen Başkan Mengi , “Yetiştirdiğimiz her denizci ülkemizin dünya denizlerinde söz sahibi olmasında etkili olacaktır” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.