28 Mayıs 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Medeniyetin Beşiğine Yolculuk
05 Aralık 2013 Perşembe 20:49

Medeniyetin Beşiğine Yolculuk

Tour Guide Turkey yani Türkiye tur rehberliği belki de dünyanın en zor hizmet alanlarından bir tanesidir. Medeniyetin beşiği konumunda ki bir büyük yerleşim alanı niteliğindeki Anadolu’ nun dünya tarihine olan büyük anıklıklarının izlerini doğru şekilde t

Tour Guide Turkey yani Türkiye tur rehberliği belki de dünyanın en zor hizmet alanlarından bir tanesidir. Medeniyetin beşiği konumunda ki bir büyük yerleşim alanı niteliğindeki Anadolu’ nun dünya tarihine olan büyük anıklıklarının izlerini doğru şekilde takip edebilmek ancak profesyonel bir Tour Guide Turkey hizmeti alımıyla mümkündür. Bunun yanı sıra eşsiz doğa güzellikleriyle, dünyadaki tüm turizm bölgelerine meydan okuyan Türkiye’ de Tour Guide Turkey üstün nitelikler ve kişiye veya gruplara özel olarak hazırlanmış konseptler sayesinde hakkıyla yerine getirilebilir.

Mutlu Deveci sektörde uzun yıllara yayılmakta olan geniş tecrübesi ve yüksek bilgi birikimiyle, tüm misafirlerinin beklentilerini doğru belirleyerek, kişiye özel olarak hazırlanmış turları üst düzey bir profesyonellikle yönetmekte ve hazırlamaktadır. Hakkında, kitaplar, şiirler yazılmış, müzikler bestelenmiş olan Dünyanın ve dünya tarihinin en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul, adeta bir Açıkhava müzesi gibidir. Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en güçlü medeniyetlerine başkentlik yaparken, dünyanın da başkenti olarak binlerce yıl geçirmiş olan, bir dönem Dünyanın Kraliçesi lakabıyla anılan İstanbul’ u gerçek anlamda dolaşabilmek ve tanıklıklarına şahit olmak herhalde bir ömür boyu sürecek bir iştir.

Mutlu Deveci ve ekibi tarafından verilen Tour Guide İstanbul hizmetleri, en doğru çizgiyi izleyerek, misafirlerine İstanbul hakkında olağanüstü bir tarih turu sunabilmektedir. Her dönemine ait farklı izlere sahip olan şehrin, tarihinin her aşamasını derinlemesine inceleyebilecek turlar için özel olarak hazırlanan planlar misafirlere sunulmaktadır. Tour Guide İstanbul yüksek standartlarda sağlayan Mutlu Deveci,  geniş tecrübesiyle farklı ve üst düzey bir profesyonellikle, misafirlerinin tümüne eşi benzeri olmayan bir tatil deneyimi sunuyor.

İstanbul’ un tarih turları, kültür turları, spor turları, arkeoloji turları, dini turları, lüks turlar, özel ilgi alanları turları, Vip turlar, talebe göre belirlenen farklı özelliklere sahip turlar ve benzeri geniş bir perspektife sahip Tour Guide İstanbul hizmetlerini üstün özellikler ve üst düzey bir profesyonellikle sunmaktayız. Tüm talepleriniz, sorularınız için bize ulaşabileceğiniz web sitemiz üzerinden, tüm hizmetlerimiz ve özellikleriyle ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyle ilgili olarak geniş bilgiye ulaşabilirisiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.