23 Kasım 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmaris Bal Evi Travel Turkey İzmir Fuarında
06 Aralık 2012 Perşembe 19:02

Marmaris Bal Evi Travel Turkey İzmir Fuarında

Travel Turkey İzmir 6'ıncı kez İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenen törenle kapılarını açtı. Fuara 20 ülke, 60 il ve 700 turizm firması katılıyor

Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği-TÜRSAB, Uluslararası fuar organizatörü Hannover-Messe İnternational İstanbul ve İZFAŞ ortaklığıyla 6.kez 06-09 Aralık 2012 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanında gerçekleşiyor.

Marmaris Ticaret Odası’nı sosyal bir projesi olan Marmaris Bal Evi Turizm fuarında Muğla Evi çatısı altında yerini aldı. Ayrıca Fuara Muğla Valisi Fatih Şahin’de katıldı.

Marmaris Ticaret Odası tarafından yapılan açıklamada; “Gerek yurtiçinde gerekse de uluslararası katılımcı ve ziyaretçilere tanıtımımız; yeni işbirlikleri gerçekleştirmemiz ve var olan ilişkilerimizin geliştirilmesi adına; turizm sektörümüzü bir araya toplayacak olan; Marmaris için bir farkındalık yaratmak; Marmaris’i ve Marmaris çam balını markalaştırmak; öne çıkararak değerini arttırmak ve Marmaris’te deniz kum güneş turizminin yanında kültür ve yerel değerlerimizi  tanıtmak amacıyla fuara katılımımız son derece faydalı olacağına inanmaktayız” denildi.

 

Türkiye'nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentelere, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapıyor. Fuara otel ve seyahat acentelerinin yanı sıra kalkınma ajansları, belediyeler, otel ekipmanları tedarikçileri, araba kiralama ve hava yolu şirketleri, deniz ve kültür turizmi, kongre, inanç, sağlık, eğitim, yatçılık, golf, kış sporları, gastronomi gibi çeşitli kurum ve kuruluşlar, Valilik ve İl Kültür Turizm Müdürlükleri katılıyor.

Fuara Güney Kore, Endonezya, Maldivler, Makedonya, Özbekistan, Pakistan, Sri Lanka, Sırbistan ve Umman bu yıl ilk kez katılıyor.

Fuara katılan tüm ülkeler şunlar: Almanya, Bosna Hersek, Endonezya, Güney Afrika, Güney Kore, Hırvatistan, Hindistan, KKTC, Karadağ, Malezya, Maldivler, Makedonya, Özbekistan, Pakistan, Sırbistan, Sri Lanka, Türkiye, Umman, Ürdün, Yunanistan.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.