14 Ekim 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmaris 1923 Spor U-15 Türkiye Şampiyonasında
21 Şubat 2019 Perşembe 11:54

Marmaris 1923 Spor U-15 Türkiye Şampiyonası'nda

Marmaris 1923 Spor U-15 Futbol Takımı, U-15 Türkiye Şampiyonası'nda, Muğla U-15 Ligi C Grubunu lider olarak tamamladı. Marmaris ekibi, Türkiye Şampiyonası'nda ilçemizi Muğla'yı temsil edecek.

 Kadrosunda ağırlıklı olarak genç oyunculara yer veren Marmaris 1923 Spor, futbolcuların gayretli, mücadeleci ruhu ve hırsı sayesinde başarıyı elde etti. Marmaris 1923 Spor, ilçemizi ve Muğla'yı, Türkiye Şampiyonası'nda temsil edecek. Marmaris 1923 Spor Kulübü Başkanı ve aynı zamanda futbol takımının Antrenörü Görkem Murat Dinç, "Bu başarıları elde etmemizde bize yardımcı olan, her gün olduğu gibi bugün de tribünde ki yerini alan, çocuklarımıza ve takımımıza sonuna kadar güvenen ve maddi manevi desteğini eksik etmeyen saygıdeğer velilerimize ayrıca teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Biz gerçekten çok büyük bir aileyiz"

MUSTAFA KARACAN'A TEŞEKKÜR

Görkem Murat Dinç, Mustafa Karacan'a katkılarından ötürü teşekkür etti, şunları söyledi: "Bugün Marmaris İlçe Stadyumu'nda oynadığımız, U-15 Ligi Play-Off müsabakasını izlemeye gelen, bizleri ve çocuklarımızı yalnız bırakmayan, sporun ve sporcunun her zaman yanında olan, saygıdeğer insan sayın Mustafa Karacan başkanımıza teşekkür ederiz. Müsabakanın sonunda saha içerisine gelerek çocuklarımız ile bir araya geldi ve Marmaris’in çocuklarına, Marmaris’in gençlerine geleceğe dair çok güzel projeler için söz verdi. Yeni spor salonları, yeni futbol sahaları ve var olan sahaların bakımı,  spor turizmi kış ayında organizasyonlar,  Marmaris’in canlanması, gelişmesi, spor turizmi alanında da söz sahibi olabilmesi için ne yapılması gerekiyorsa hepsinin sözünü verdi.  Geleceğimiz olan çocuklarımız için kim bir şey yapacak olursa ve sözünü verirse sonuna kadar yanındayız destekçisi oluruz. Çocuklarımız geleceğimiz"

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.