22 Kasım 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Markalara web.tv ayrıcalığı
08 Aralık 2012 Cumartesi 11:55

Markalara web.tv ayrıcalığı

Web.tv - Sosyal Video Network’ü Beta yayında davetiye üzerinden üye kabul etmeye devam ediyor. Türkiye’nin global bir projesi olan web.tv; bireylere, kurumlara, markalara, TV Kanallarına, medya şirketleri ve prodüksiyon şirketlerine internet üzerinde kendi kanallarını yaratma fırsatı tanıyor. Web.Tv platformundan marka sahibi kişi ya da kuruluşlara yönelik öncelikli kanal tahsis süreci başladı.

20 Kasım'dan itibaren sadece marka sahipleri; 01 Ocak 2013 tarihinden sonra artık herkes Web.tv uzantılı kanal sahibi olabilecek. Web.tv kanalınızda marka olarak düşlediğiniz projeleri hayata geçirebilmeniz sadece bir tık ötenizde.

Televizyon kanalları, önde gelen markalar, dernekler, spor kulüpleri, sanatçılar, bloggerlar kısaca aklınıza gelebilecek her sektörden marka olmuş isimler web.tv için üyeliklerini oluşturmaya başladı.

Markanıza ait web.tv kanal adınız için başvuruda bulunarak kimse tahsis etmeden web.tv’nize sahip olabilirsiniz.

 Kaynak: http://ekonomi.milliyet.com.tr/markalara-web-tv-ayricaligi/ekonomi/ekonomidetay/08.12.2012/1638915/default.htmEtiketler: Türkiye , medya , spor , internet , Marka , 2013 , sadece

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.