14 Ekim 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemal kalemciden Kılıçdaroğluna cevap
17 Mart 2019 Pazar 11:37

Kemal kalemciden Kılıçdaroğluna cevap

Bize kimse ülkücülük dersi vermeye kalkışmasın. ülkücü PKK uzantılarına destek verenlerden ders almaz. Hele bu Kılıçdaroğlu ise atatürk'ümüzün kurduğu Parti PKK uzantılarının karargahına çevirdiniz.

Bize kimse ülkücülük dersi vermeye kalkışmasın. ülkücü PKK uzantılarına destek verenlerden ders almaz. Hele bu Kılıçdaroğlu ise atatürk'ümüzün kurduğu Parti PKK uzantılarının karargahına çevirdiniz.

bizim genel başkanımızı hiç dinlememiş siniz bizim milliyetçiliğimiz sizin aklınızın alamayacağı kadar Engin bir millet sevgisi ile sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi ufkun Ardını görebilme uzakları yakına getirebilme vizyonu vardır. yüzünüzü kandile dönüp sırtını pensilvanya'ya dayayanlar ülkücüleri anlayamaz CHP'de adam kıtlığımı vardı da darbecilere bel bağladınız.

12 Eylül darbesinin savcısını hukuk katili milliyetçilere zulmeden hayatlarını karartan gençliklerini çalan 220 ülkücüye 36 yıl ile 10 ay hapis veren 5 idam 9 müebbet başbuğumuzun 5 yıl hapis yatırmış ve başbuğumuz Alparslan Türkeş 1000 sayfalık savunma metnini suratına fırlattığı ülkücü düşmanı savcının oğlu olmaktan başka bir hiçbir özelliği olmayan adamı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı yaptın. Türkiye düşmanlarıyla Zirve yapmış HDP kandil demek PKK demek terörist siyasi uzantısı olmak dışında hiçbir Misyonu olmayan eş başkanları temelini Kürdistan'da biz kalacağız batıda AK Parti ile MHP ye kaybettireceğiz dediğinde , Bu ülkede yedi bölge var Kürdistan neresi bölücülük yapıyorsun Allah belanızı versin niye diyemiyorsun. halkın sesine kulak vermeyen Halk Partisi kandilin sesi olunca 4 kulağı ile dinle 4 elle sarılır hale gelmiştir.

Atatürk'ün askerleriyiz slogan atan kitlenin tamir sınırı zorlanmıştır teşkilatlarında Kıyamet kopmak tadır istifalar kol geziyor çöküşe doğru son sürat gitmektedir.karıştıran yarım asırlık mücadele tarihimizin şerefi sayfalarında ülkesi ve milleti için her şeyi göze aldığını göreceksiniz. MHP demek Türkiye demektir lafı slogan olmaktan çıkmış ve 15 Temmuz sonrası vücut bulmuştur. Biz ne ülkülerimizden ve ilkelerimizden ne de liderimiz den taviz verdik.Biz günün adamı olmaya çalışmadık hakikatin adamı olmaya çalıştık. Milliyetçi ülkücüler olarak Şerife Diyoruz ki bizim için millet sevgisi bayrak Sevdası milliyetçilik duygusu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mücadele hayatımızın vazgeçilmezi olacak. MHP Mustafa Kemal Atatürk'ün milli hakimiyeti test ederken Türkiye Cumhuriyeti'ni kurarken ilham aldığı Türk milliyetçiliğinin heyecan ve iradesinin şekil bulduğu Türklük şuuru ndan beslenir bizim yeni gerginliklere değil huzura ihtiyacımız vardır Bu da Cumhur ittifakının birlikteliğidir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.