22 Kasım 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaya Kamil Kaya Bir Gün Anlarsın ile iddialı geliyor.
08 Mayıs 2013 Çarşamba 19:15

Kaya Kamil Kaya Bir Gün Anlarsın ile iddialı geliyor.

Yaklaşık iki yıldır üzerinde titizlikle çalıştığı “ Bir Gün Anlarsın” isimli albüm çalışmasında son aşamaya gelmiş olan Kaya Kamil Kaya’nın, “Bir Gün Anlarsın” isimli albümünde bulunan sekiz parçanın tamamımın sözleri ve bestesi kendisine aittir.

Bestecilik, söz yazarlığı ve yorumculuk yapan Kaya Kamil Kaya, iki yıl gibi bir uzun bir süre boyunca titiz ve özenli bir çalışma sonucu hazırladığı “Bir Gün Anlarsın” isimli albümünü tamamlayarak, “MYD” etiketi ile tüm müzik marketlerle birlikte, tüm dijital platformlar üzerinden müzikseverlerle buluşturuyor.

Aranjörlüğünü Özgür Yedievli’ nin yaptığı, “Bir Gün Anlarsın isimli albümün klip çekimi de Cumali Çöp tarafından gerçekleştirildi. Genç Besteci Kaya Kamil Kaya’ nın büyük bir özenle hazırladığı birbirinden güzel sekiz parçadan oluşan Albümü “Bir Gün Anlarsın” müzik piyasasına iddialı bir şekilde giriyor.


kaya kamil kaya

Kaya Kamil Kaya tüm sözlerin ve bestelerin kendisine ait olduğu ve “Bir Gün Anlarsın” ismini verdiği albümünde yer alan tüm şarkıların her birini aynı titizlik ve özenle hazırladığını, tüm çalışmalarının tamamlanarak, albümün “MYD” etiketi ile tüm müzik marketler aracılığıyla hayranları ve tüm müzikseverlerin beğenisine sunulacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.