18 Kasım 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
G.Saraylıyım dedi FB TVye konuşmadı!
08 Aralık 2012 Cumartesi 11:56

'G.Saraylıyım' dedi FB TV'ye konuşmadı!

Başarılı oyuncu Doğa Rutkay, oynadığı sinema filminin galasında kendisi ile röportaj yapmak isteyen Fenerbahçe TV'yi reddetti.

...

'Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede' adlı sinema filminin galası için TIM Show Center'da bulunan oyuncu Doğa Rutkay, galayı takip eden Fenerbahçe TV'nin röportaj teklifini ilginç bir nedenle geri çevirdi.

Başarılı oyuncunun kendisi ile röportaj yapmak isteyen FB TV muhabirlerine esprili bir şekilde,"Ben Galatasaraylıyım. İşinize yaramam" dediği ve ardından karşılıklı gülerek röportaj teklifini kibarca kabul etmediği öğrenildi.

Twitter hesabından da fanatik bir insan olduğunu belirten Rutkay, kendisine destek veren sarı-kırmızılı taraftarlara da "Kimseyi incitmek istemedim oysa...Sadece herkesin kalbinde yatan aşk kendine.Ben buyum.Yine de teşekkür ederim..." sözleri ile seslendi.

 Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/-g-sarayliyim-dedi-fb-tv-ye-konusmadi-/-/detay/1638881/default.htmEtiketler: Fenerbahçe , Doğa Rutkay , FB TV , Twitter , sinema , röportaj , Oyuncu , sadece

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.