22 Kasım 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
F.Bahçe ve Borussia taraftarları omuz omuza
06 Aralık 2012 Perşembe 18:39

F.Bahçe ve Borussia taraftarları omuz omuza

Borussia taraftarları Kadıköy İskelesi'nde toplanarak küçük gruplar halinde ve Fenerbahçeliler ile beraber stada yürüdü.

Fenerbahçe ile adeta formalite maçına çıkacak Borussia Mönchengladbach'ta taraftalar Kadiköy'e çıkartma yapıyor. Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda saat 20:00'de başlayacak maç öncesi Alman taraftarlar gruptan çıkmayı garantilemelerine rağmen çok sayıda İstanbul'a geldikleri görüldü.

Maç öncesinde özellikle Kadıköy İskelesi'nde buluşan ve hazırlık yapan taraftarların toplam sayısının yaklaşık 2400 kişi olduğu öğrenildi. Mönchengladbach taraftarı ile Fenerbahçeliler dostluk örnekleri sergileyip tüm danyaya örnek olacak görüntüler verdiler. Birlikte pankart açıp sloganlar söylediler. Türk dönerinden tadan Borussia Mönchengladbach taraftarları kulüplerine marşlar söyleyerek destek oldular.

Yan yana gelen Türk ve Alman taraftarlar "Biz her zaman dostuz" derken, Borussia Mönchengladbach taraftarı Fenerbahçe Yönetimi'nin kendilerine ayırdığı 2400 kişilik yer için teşekkür etti.

(DHA)Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/f-bahce-ve-borussia-taraftarlari-omuz-omuza/fenerbahce/detay/1638137/default.htmEtiketler: İstanbul , Fenerbahçe , Kadıköy , Fenerbahçe yönetimi , saat , F.Bahçe , Borussia Mönchengladbach , Mönchengladbach

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.