23 Mayıs 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CUMHUR İTTIFAKI MECLIS ÜYELERININ 8 MART GÜNDEMI ”KADIN” OLDU
09 Mart 2019 Cumartesi 12:20

CUMHUR İTTIFAKI MECLIS ÜYELERININ 8 MART GÜNDEMI ”KADIN” OLDU

Cumhur ittifakı Marmaris Belediyesi Meclis üyesi adayları, mahalle başkanlarıyla birlikte sorumlu oldukları mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.

Kadınlar günü münasebetiyle ziyaretlerini kadın yoğun işyerlerine ve  mahallelerine yapan belediye  meclis üyesi adayları çat kapı uğradıkları mağaza ve dükkanlarda bulunan kadınlara karanfil dağıtarak ”Dünya Kadınlar Gününü” kutladılar.

 

Cumhur ittifakı’nın 25 Meclis üyesi adaylarından Av. Ayşegül Mungan çalışma yaptığı Beldibi Sanayisinde esnaflık yapan bir kadına  karanfil takdim ederken, diğer meclis üyelerinden Cavidan Öner sorumlu olduğu Çamdibi  mahallesinde, Ayşe Taşar siteler mahallesinde,  Av. Berna Vildan Akalın Çıldır mahallesinde, Seval  Bolatkıran İçmeler mahallesinde, VacideTugay Şencan  Kemeraltı mahallesinde, Elmas Ulupınar Bozkır ise  Hisarönü mahallesinde işyeri çalıştıran kadın esnafla bir araya gelerek hem kadınlar gününü  kutladılar, hem de vatandaşların sorunlarını dinleyerek sohbet ettiler.

 

KADINLAR AKTİF OLARAK İŞ HAYATINDA OLMALI!

Cenevre’de bulunan Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’da, Dünya Kadınlar Gününü  kutlayarak; “ Kadınlarımız tüm hayatları boyunca hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan aileleri için en büyük destek, en büyük moral kaynağı olmuştur.  Çabamız, kadınlarımızın her türlü sıkıntılarında çözüm kaynağı ve en büyük destekçileri olabilmektir. Belediye olarak  kadınlarımızın güçlenmesini ve kariyer  hedeflerine ulaşabilmelerine destek olmak için Kadın girişimcilik masası  (KGM) kuracağız. Çünkü kadınlar aktif olarak iş hayatında bizlerin yanında yer almalı. Atacakları adımlarda yardımcı olacak danışmanlarımız aracılığı ile destek vereceğiz. Kadınlarımızın toplumda daha görünür olması ve güçlenmesi belediyemizin vazgeçilmez hedefi olacaktır. Birbirimize, ailemize ve  çevremize  duyduğumuz sevginin eksilmemesi  dileğiyle, Dünyayı sevgi ve şefkatiyle güzelleştiren  tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.