21 Kasım 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çift kişilik Facebook!
13 Kasım 2012 Salı 01:13

Çift kişilik Facebook!

Facebook'un yenilediği bu sayfaları, sadece sizi değil, birini daha yakından ilgilendiriyor!

Facebook, "arkadaşlık sayfaları"nda yaptığı değişiklikleri resmen duyurdu. Bu yenilik, en çok ilişkilerini sıkça paylaşmayı tercih eden çiftleri sevindirecek gibi görünüyor.

Facebook'da bir kişi ile "ilişki durumu" ayarlayan kullanıcılar, artık Zaman Tüneli görünümüne sahip bir ilişki sayfası görebilecekler. Çiftin beraber çektirdiği bir kapak fotoğrafına sahip olabilecek sayfa, ilişki içerisinde yaşananları, ortak beğenilenleri, etkinlikleri ve diğer ortak noktaları listeleyecek.

Facebook, bu güncellemeleri hizmete sunmaya başlamış bulunuyor. Yenilik sadece kız/erkek arkadaş karı/koca ilişkilerini değil, normal arkadaşlıkları da kapsıyor. Yani normal arkadaşlıklar için de kapak fotoğrafı ayarlanabiliyor. Yeni sayfaya ulaşmak için kullanıcının bir arkadaşının profil sayfasını ziyaret etmesi ve ayarlar menüsünden "Arkadaşlığı göster"e tıklaması yeterli oluyor.

Resimlerle: En yaratıcı 25 Facebook kapak fotoğrafı!


 Kaynak: http://teknoloji.milliyet.com.tr/cift-kisilik-facebook-/internet/haberdetay/12.11.2012/1625897/default.htmEtiketler: Facebook , sadece

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.