14 Ekim 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BOOPACK DETOX ÇAYI
10 Aralık 2015 Perşembe 20:39

BOOPACK DETOX ÇAYI

Zayıflamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan boopack detox zayıflamanıza yardımcı olurken özel bir zaman ayırmadan bunu gerçekleştiriyor. Ürünü satın aldığınızda büyük bir paket olarak size ulaşıyor.

Zayıflamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan boopack detox zayıflamanıza yardımcı olurken özel bir zaman ayırmadan bunu gerçekleştiriyor. Ürünü satın aldığınızda büyük bir paket olarak size ulaşıyor. Ardından bu büyük paketi açtığınızda içinde 3 farklı küçük paket olduğunu görüyorsunuz. Bu 3 farklı paket birbirinden farklı içeriklerle hazırlanmıştır. Her bir paketin içindekini farklı zamanlarda kullanacaksınız. Şimdi bu paket içeriklerinden biraz bahsedeli ve fikir oluşturmanıza yardımcı olalım.

Tüm detaylardan bahsetmeye başlayalım. 3 farklı ürün ile karşılaşacağınızdan bahsetmiştik. Bu ürünler paketler içerisinde yer almaktadır. 1. Ürün sabah çayı olarak bilinir. Bu çayı kahvaltıdan sonra içmenizde fayda var. Sabah çayınızın içerisindeki ürünler sabah koşullarında vücudunuza en etkili faydayı sağlayabilecek ögeler olarak hazırlanmıştır. Bu nedenle sabah kahvaltıdan sonra tüketilmesi sağladığı faydadan maksimum verim elde etmeniz için önemlidir. Hazırlanışı ise, öncelikle bir fincan kadar sıcak su hazırlıyoruz. Ardından bu suyu fincanımıza aktarıyoruz. Sonrasında ise sabah çayı paketinin içerisinden bir poşet alıyoruz ve fincandaki sıcak suyun içerisine bırakıyoruz.

Bu esnada 3-4 dakika çayımızın demlenmesini bekliyoruz. Bu aşamada suyun renginin değiştiğini ve demlenmeye başladığını görebilirsiniz. Demlenme işleminin ardından çayımızı tüketebiliriz. Paket içerisinde yer alan 2. Ürün ise, akşam çayıdır. Bu çay içerisinde bulunan bitkiler günün yorgunluğu ardından vücudunuza en iyi etkiyi gösterecek özelliklerdedir. O nedenle doğru zaman da kullanmanız fayda açısından önemlidir. Uyumadan 1 saat önce tüketebilirsiniz. Kullanımı aslında sabah çayı ile aynıdır. Sıcak su hazırlıyoruz ve bu suyu fincana aktarıyoruz. Ardından boopack detox gece çayımızı fincan içerisine bırakarak demlenmesi için 3-4 dakika bekliyoruz. Ardından Boopack çayınızı tüketebilirsiniz.

Paket içerisindeki bir diğer ürün de yeşil kahve’dir. Bu ürün aslında Türk kahvesinin kavrulmamış halidir. Rengi bu nedenle yeşildir. Bu kahvenin kullanımını isterseniz Türk kahvesi gibi pişirerek tüketebilirsiniz. Eğer pişirmeyi tercih etmezseniz, bir kase yoğurdun içine bir miktar yeşil kahve ekleyip ardından iyice karıştırarak da tüketebilirsiniz. Zayıflamanıza yardımcı olacak boo detoxu ürünleri zahmetsizce hazırlanmaktadır. Kolay kullanımı sayesinde yorulmadan tüketebilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.