24 Mayıs 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BİZ BÜYÜK FETHİYE AİLESİYİZ
12 Mart 2019 Salı 15:05

BİZ BÜYÜK FETHİYE AİLESİYİZ

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş seçim çalışmaları kapsamında Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ziyaret etti.

 

Dünyanın gözde bir turizm merkezleri arasında yer alan Fethiye’nin sektörel sorunlarının konuşulduğu programda, görüş alışverişinde de bulunuldu. Seyahat acenteleri temsilcilerinin taleplerinin dinleyen Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, Fethiye’nin turizmden elde ettiği gelirleri arttırmak adına gereken tüm çalışmaların meslek odaları işbirliğinde yapılacağının altını çizdi.

 

Ziyarette konuşan AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, “TÜRSAB Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ediyoruz. Sıcak karşılamalarından dolayı hepsine teşekkür ediyorum. Yerel seçimlere sayılı bir zaman kaldı. Seyahat acenteleri olarak bizlere taleplerini aktardılar. Bu sorunların devlet desteği ile çözüleceğini kendilerine ilettik. Çünkü biz büyük Fethiye ailesiyiz. Bu ailede herkes üzerine düşen görevi yapmalı. Biz siyasiler TÜRSAB gibi önemli sivil toplum kuruluşlarının önünü açmalıyız. Gereken desteği verip, Fethiye’nin tanıtımı ve dünya turizminde hak ettiği noktaya ulaşmasını sağlamalıyız. Özverili çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum. İmkansızlıklardan dolayı meydana gelen sorunların çözümü için kendilerine söz veriyoruz. Fethiye’nin her anlamda örnek bir şehir olacağı vaadinde bulunuyoruz” dedi.

 

Açıklamasını sürdüren Kayabaş, “Fethiye’nin biriken sorunları var. Trafik akışı, otopark sorunu ve turizme kazandırılacak alanlar ile iletilen diğer taleplerin giderilmesi adına işbirliği içinde çalışacağız. Katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Ziyaret için teşekkür eden TÜRSAB Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal, “Sorunlarımızı yakından biliyorlar. Belediye meclis üyesi adayları listesinde turizmci arkadaşlarımız var. Aklın yolu bir… Amacımız Fethiye’ye daha iyi yerlere taşımak, gelir seviyemizi arttırmak ve daha yaşanabilir bir şehir oluşturmak. Kendilerinin bu yönde yapıcı projelerinin olduğunu gördük. İnşallah 31 Mart’tan sonra Fethiye hak ettiği noktalara ulaşacaktır” dedi.

 

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.