21 Kasım 2019 Perşembe

H. Kaan Kürşat GÖNÜL / 112233

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BELKİ ÖNEM VERİP OKURSUNUZ DİYE!

23 Nisan 2015 Perşembe 13:24

Sıralamalar ile ilgili değerli yorumlarını paylaşan kıymetli dostlarıma teşekkür ediyorum. Ancak söylemek istediğim, söylememin zorunlu olduğunu düşündüğüm bazı hususlar da yok değil. Bir MHP'li olarak, bir Fethiyeli olarak bütün yorumlara teker teker verecek bir cevabım elbette var. Ancak; dediğim gibi ben de bir Fethiyeliyim. Dediğim gibi ben de bir MHP'liyim. Fethiye'nin insanına yakışan bir şekilde davranmayı, MHP'liye yakışan bir olgunluk ve kucaklayıcılık ile davranmam gerektiğini de bilen birisiyim.Dolayısıyla polemik yaratacak cümleler sarfetmekten itinayla uzak durmaya çalışacağım.

Evet insanız... Kabul ediyorum; hepimizin nefsi, istekleri, arzuları ve nihayetinde hepimizin beklentileri var. Doğduğumuz toprakları, ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz memleketimizi sevmemiz en tabi hakkımız. Bu toprakların yetiştirdiği çok değerli insanları iyi yerlerde görmek hepimizin ortak temennisi. Ancak unutulmaması gereken en önemli husus ise vatanın bir bütün olduğudur.

Vatanımız dört bir yandan kuşatılmışken, sosyal, ekonomik ve siyasi kaos kapıya dayanmışken ve tüm bunların kurtuluşunun Türk Milliyetçiliği olduğu ortada iken, bütün bu mikropları def etmek için tek adresin MHP olduğu ortaya çıkmışken bunları bir kenara bırakıp mikro milliyetçiliğe sarılıp hastalığın ilacını bir kenara bırakmak, kurtuluşun adresi MHP'ye zarar vermek, içinden geçtiğimiz süreçte ihanetten başka bir şey değildir.

Sormak istiyorum:

Ülkücü şuur ne zamandan bu yana "şu isim aday olmazsa MHP'ye oy yok" demeyi kurtuluş olarak göstermektedir?

Milliyetçi anlayış ne zamandan beridir "x" bölgesinin adayı "y" sırasında olmadı diye kurtuluşun yegane adresi olan MHP'yi hedef tahtasına koymayı uygun görmüştür?

Ne zamandan beri Türk Milliyetçileri şahıslara beslediği aşkı vatanına milletine beslediği aşkın önüne koymuştur?

Ne zamandan beri MHP'ye gönül vermiş yüce gönüllü insanlar aralarına sokulan nifak tohumlarının ürünü ülkücü görünümlü haysiyet yoksunlarının söyledikleriyle hareket eder olmuştur?

Milliyetçi Hareket Partisi'ne hayrı dokunan, ömrünü adayan ve harekete mal olmuş insanların isimleri ne zamandan bu yana Milliyetçi Hareket Partisine saldıran ağzı salyalıların dillerine pelesenk olmuştur?

"Dava" çığırtlaknlığı ile Türk Milliyetçiliğine olan kinlerini kusanlar ne zamandan beri Milliyetçi Hareket Partisi'nin milletvekili listesini belirler olmuştur.

"Ben olmazsam" diye söze başlayıp "Ben yoksam" diye sözünü bitiren, ağzından şer saçılan müsvetteler ne zamandan beri Milliyetçi Hareketin hafızası olduğunu iddia etmektedir?

Velhasıl değerli dostlar;

"Bu sefer nezamandır" demeyeceğim... Ne zaman BU MEMLEKET hiç bir dayanağı olmayan "sözde sosyal ve kültürel" ayrımlardan kurtulup tek yumruk halini alacaktır?

Ve bir hatırlatma: "ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM SONRA PARTİM VE BEN" diyen bir liderin değerini ne zaman anlayacağız?

 

Bu yazı toplam 14420 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.