14 Ekim 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞKANLARA SEVGİ SELİ
08 Nisan 2019 Pazartesi 16:39

BAŞKANLARA SEVGİ SELİ

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve kısa bir süre önce mazbatasını alan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Marmaris sokaklarının da vatandaşlarla buluştu

Bahar gibi bir havada Marmaris sahil bandı ve limanda seçim yorgunluğunu atan Gürün ve Oktay’a vatandaşlar yoğun sevgi gösterisinde bulundular.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ile kısa bir süre önce mazbatasını alan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Marmaris sokaklarında vatandaşlarla bir araya geldi.

İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’nun da eşlik ettiği ikili, sahil bandı ve liman güzergahındaki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgilisiyle karşılaşan Gürün ve Oktay güzel havada bir nebze olsun seçim yorgunluğunu da attı.Marmaris esnafı ve vatandaşların Gürün ve Oktay’ın sık sık önü keserek iki başkanla fotoğraf çektirmek istemeleri güzel anlara sahne olurken bir vatandaşın Marmarisimizde özlenen, görmek istediğimiz tablo bu, iki başkanımızı da kutluyorum demesi de günün en renkli anıydı. Bir kafe içerisindeki müşterilerin ise kafe önüne gelen başkanları alkışlamaları görülmeye değerdi.

Marmaris ziyaretinde, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ve İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, esnaf ve vatandaşlarla buluşmasının ardından bir restoranda akşam yemeği yediler.

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.