18 Kasım 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aşkınızı meditasyon ile ifade edin!
13 Kasım 2012 Salı 01:12

Aşkınızı meditasyon ile ifade edin!

Dünyaca ünlü spiritüel lider Christopher Sell ve Carrie Harris, geliştirdikleri ‘Heaven on Earth’ workshop çalışması ile Türkiye’de!

Günümüzün en popüler sorunlarından biri olan ‘aşık olamama’ ya da ‘aşkını ifade edememe’ üzerine geliştirdikleri pratik meditasyon tekniklerini ‘Heaven on Earth’ seminerleri ile dünyaya yayan spiritüel liderler Christopher Sell ve Carrie Harris iki günlüğüne Türkiye’ye geliyor.

Indigo Danışmanlık bünyesinde 17 Kasım Cumartesi ve 18 Kasım Pazar günü Bağdat Caddesi Sense Tuz Terapi Merkezi’nde düzenlenecek olan workshop çalışması, günlük hayatta kolayca uygulanabilecek pratik meditasyonlar ile kalbin gücünü geliştirmeyi ve içsel huzuru keşfederek ifade yeteneğini güçlendirmeyi hedefliyor.
 
Dünyanın farklı noktalarını gezerek ‘Heaven on Earth’ seminerlerini düzenleyen Harris ve Sell, öğretileri sayesinde katılımcılarına güçlü bir farkındalık, iş ve özel yaşamda daha derin vizyon, içsel huzur ve güç kazandırıyor.
 Kaynak: http://saglik.milliyet.com.tr/askinizi-meditasyon-ile-ifade-edin-/alternatiftip/haberdetay/12.11.2012/1625829/default.htmEtiketler: Türkiye , Bağdat , Bağdat Caddesi , Workshop , Dünyaya

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.